نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کره شمالی در حال درخواست واکسن Covid-19 است ، اما موارد صفر را گزارش می کند

[ad_1]

کره شمالی در حال درخواست واکسن Covid-19 است ، اما موارد صفر را گزارش می کند
کره شمالی در حال درخواست واکسن Covid-19 است ، اما موارد صفر را گزارش می کند. تصویر: توییتر

کره شمالی واکسن Covid-19 را درخواست می کند ، اما موارد صفر را در کشور گزارش می کند

طبق گزارش ها ، کره شمالی طبق گفته یک منبع این کار را انجام داده است نیویورک تایمز، از اتحادیه گروه واکسن مستقر در سوئیس ، Gavi ، برای تهیه واکسن کرونا ویروس که آنها برای توزیع در 92 اقتصاد کم درآمد و متوسط ​​در سال جاری تهیه می کنند ، با توزیع 1.3 میلیارد دوز واکسن مصوب ، درخواست کرد. تا 190 اقتصاد شرکت کننده

کره شمالی بخشی از این اتحاد 190 اقتصادی است که با Gavi امضا شده است ، و کشور زاهد در حال حاضر 170 میلیون دوز واکسن از آکسفورد و AstraZeneca درخواست کرده است و ادعا می کند که با جانسون و جانسون برای 500 میلیون دوز واکسن خود نیز به توافق رسیده است.

گاوی از اظهارنظر در مورد این گزارش خودداری کرد ، اما انتظار می رود که حمل و نقل در بهار آغاز شود ، اما مقامات پزشکی کیم جونگ اون بارها اعلام کرده اند که هیچ موردی از این ویروس وجود ندارد ، هرچند که WHO اعلام کرد که از 17 دسامبر مطلع است. حدود 12000 کره شمالی قبلاً مورد آزمایش قرار گرفته اند و یک منبع در وال استریت ژورنال همچنین ادعا می کند که هزاران نفر قرنطینه شده اند و اقدامات سختگیرانه ای در این کشور انجام شده است.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “کره شمالی درخواست واکسن Covid-19 را می دهد ، اما موارد صفر را گزارش می کند.”

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.