نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کالین بل اسطوره من سیتی و انگلیس در سن 74 سالگی درگذشت

[ad_1]

کالین بل اسطوره من سیتی و انگلیس در سن 74 سالگی درگذشت
افسانه شهر انگلستان و انگلیس کالین بل در 74 سالگی درگذشت image: 1sports1

کالین بل اسطوره من سیتی و انگلیس پس از یک بیماری کوتاه در سن 74 سالگی درگذشت

کالین بل ، هافبک با استعداد منچسترسیتی و انگلیس ، متولد دورهام ، که در سال 163 برای این باشگاه امضا کرد ، امروز (سه شنبه) در سن 74 سالگی درگذشت پس از یک بیماری کوتاه مدت که مربوط به کوید نبود ، بازیکنی که بسیار مورد توجه است برای یکی از بزرگترین گلهای شهر در تاریخ ، با به ثمر رساندن 152 گل در 492 بازی برای این باشگاه ، بین 1966 و 1979.

وی همچنین در فصل 1967-68 عنوان قهرمانی لیگ دسته اول را به دست آورد و همچنین در جام حذفی انگلیس در سال 1969 قهرمان جام قهرمانی شد و به دنبال آن جام لیگ و جام برندگان جام اروپا ، هر دو در سال 1970 و به Man City راه یافت. تالار مشاهیر در سال 2004 و همچنین کسب 49 بازی ملی انگلیس و به ثمر رساندن 9 گل برای کشورش.

در دهه 1970 ، کالین بل یکی از ترسناک ترین هافبک ها را به همراه مایک سامربی و فرانسیس لی تشکیل داد و پس از ترک من سیتی ، بل در سالهای اولیه MLS ، با زمین لرزه های سن خوزه ، مدتی را در آمریکا گذراند. قبل از بازنشستگی در سال 1980

در بیانیه باشگاه آمده است: “با عمیق ترین غم و اندوه و سنگین ترین قلب ، عبور از اسطوره منچسترسیتی را اعلام می کنیم کالین بل. کالین بعد از ظهر امروز پس از یک بیماری کوتاه و بدون ارتباط با کوید ، در سن 74 سالگی ، در آرامش درگذشت. او همسرش ماری ، فرزندان جان و داون و نوه هایش ، لوک ، مارک ، ایسلا و جک را پشت سر می گذارد.

یک بار از کالین نقل شده است که گفته است: “من روی این زمین قرار گرفتم تا یک فوتبالیست باشم. من فقط فکر کردم که در پشت ذهنم ، حتی اگر مدرسه را می گذراندم ، یک فوتبالیست حرفه ای می شوم »و او آنقدر مورد احترام است که باشگاه به نام او جایگاه خود را در اتحاد اعلام کرد.

هالدون المبارک ، رئیس شهر ، امروز با ادای احترام ، اظهار داشت: “کالین بل” همیشه به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان منچسترسیتی یاد می شود و اخبار بسیار ناراحت کننده امروز مرگ او ، افراد مرتبط با باشگاه ما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. “

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “افسانه شهر انگلیس و انگلیس ، کالین بل ، در 74 سالگی درگذشت” متشکرم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *