نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کاستیا و لئون اسپانیا منع رفت و آمد را تا ساعت 20:00 دولت مخالف کاهش می دهد

[ad_1]

کاستیا و لئون اسپانیا منع رفت و آمد تا ساعت 8 شب را کاهش می دهد
کاستیا و لئون اسپانیا ساعت رفت و آمد را به ساعت 20:00 کاهش می دهد. تصویر: ویکی پدیا

کاستیا و لئون اسپانیا با وجود مخالفت دولت ، ساعت منع رفت و آمد را تا ساعت 20 کاهش دادند.

وزیر بهداشت اسپانیا سالوادور ایلا قرار است این شنبه برای ارزیابی آخرین داده های همه گیری بعد از رسیدن به 40197 عفونت در 24 ساعت جمعه ، در تلویزیون ظاهر شود ، حداکثر روزانه در سراسر اپیدمی.

“ما هیچگونه بسته شدن خانه را ارائه نمی دهیم. موج دوم را بدون بسته شدن در خانه شکست دادیم. ” با این حال ، ایلا گفت که دولت برای تغییر فاصله زمانی برای ساعات عصر ، اکنون از 23:00 به 6:00 باز است. ) کاستیا و لئون این شنبه ارسال شد در یک بولتن رسمی جامعه ، دستوری که از امروز ممنوعیت رفت و آمد تا ساعت 20:00 را کاهش می دهد.

در هفت روز گذشته ، بیش از 200000 نفر آلوده شده اند که این یکی دیگر از رکورد های بحران سلامت است. دیروز ، دولت اعلام کرد که اسپانیا فقط 56 درصد از مبلغ برنامه ریزی شده را دریافت می کند واکسن از Pfizer هفته آینده پس از اعلام تاخیر شرکت در عرضه دوز به اتحادیه اروپا.

با داشتن این نکته در ذهن، دولت از گروه بعدی دوزهای بیشتری می دهد از اجتماعاتی که تاکنون بیشترین واکسن را زده اند تا اطمینان حاصل شود که می توانند “دوزهای دوم را به افراد واکسینه شده تزریق کنند”. ایلا امروز تأیید کرد. وزیر بار دیگر تأکید کرد که 70٪ مردم در تابستان واکسینه می شوند: “این استراتژی جواب می دهد ، ما سرعت سفر دریایی را بدست آورده ایم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اخبار ، “با وجود مخالفت دولت ، كاستیا اسپانیا و لئون ممنوعیت رفت و آمد ساعت 8:00” کاهش دادید ، متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *