نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کار برای تمدید بیمارستان Costa del Sol در ماربلا به حراج گذاشته می شود


کار برای تمدید بیمارستان در Costa Del Sol در ماربلا به حراج گذاشته می شود
کار برای تمدید بیمارستان Costa del Sol در ماربلا به حراج گذاشته می شود. تصویر: juntadeandalucia

کار برای تمدید بیمارستان MARBELLA Costa del Sol با بودجه 75 میلیون یورو به حراج گذاشته می شود

خوانما مورنو ، رئیس جونتای اندلس ، امروز جمعه 7 ، اعلام کرد که کارهای پیشنهادی برای توسعه و نوسازی بیمارستان کوستا دل سول در ماربلا ، که بیش از یک دهه به تأخیر افتاده است ، در تابستان امسال به حراج گذاشته می شود ، با بودجه 75 میلیون (65.2 میلیون پوند).

آقای مورنو ، هنگام بازدید از بیمارستان ، با همراهی وزیر بهداشت و خانواده ها ، عیسی آگوئر، و آنجلس مونوز، شهردار ماربلا ، گفت که انتظار می رود کار جدید اجازه دهد ساختمان جدید در پایان سال 2022 یا آغاز سال 2023 افتتاح شود ، و مانند کار ساخت و ساز ، 3.6 میلیون یورو اضافی (3 ، 16 میلیون پوند) )) برای به روزرسانی تجهیزات بیمارستان و گسترش و بهبود مشاوره سرپایی و نظارت بر اورژانس ارائه شد.

وی خاطرنشان کرد که این کار برای اولین بار در سال 2009 طراحی شده و پیشنهاد شده است ، زمانی که این مرکز قبلاً در حداکثر کار خود کار می کرده است و از آن زمان تاکنون 20٪ دیگر بر جمعیت افزوده و نیاز به تجهیزات تخصصی را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است.

کارهای جدید شامل ایجاد فضای اضافی برای تسهیل 62 تخت بیمارستانی دیگر ، دو برابر تعداد تخت های مراقبت ویژه در حال حاضر و تأکید بر تخصص های اصلی مانند مراقبت های بهداشت روان ، جراحی عروق، مراقبت تسکینی و نوروفیزیولوژی، به رئیس جمهور گفت: “بیماران در غرب كاستا دل سل مجبور به گذراندن مایل ها برای مراقبت در هنگام نیاز به این خدمات نیستند و بنابراین كلینیك بیمارستان در مالاگا نیز ضعیف شده است” juntadeandalucia.es.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *