نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کار برای تمدید بیمارستان Costa del Sol در ماربلا به حراج گذاشته می شود

[ad_1]

کار برای تمدید بیمارستان در Costa Del Sol در ماربلا به حراج گذاشته می شود
کار برای تمدید بیمارستان Costa del Sol در ماربلا به حراج گذاشته می شود. تصویر: juntadeandalucia

کار برای تمدید بیمارستان MARBELLA Costa del Sol با بودجه 75 میلیون یورو به حراج گذاشته می شود

خوانما مورنو ، رئیس جونتای اندلس ، امروز جمعه 7 ، اعلام کرد که کارهای پیشنهادی برای توسعه و نوسازی بیمارستان کوستا دل سول در ماربلا ، که بیش از یک دهه به تأخیر افتاده است ، در تابستان امسال به حراج گذاشته می شود ، با بودجه 75 میلیون (65.2 میلیون پوند).

آقای مورنو ، هنگام بازدید از بیمارستان ، با همراهی وزیر بهداشت و خانواده ها ، عیسی آگوئر، و آنجلس مونوز، شهردار ماربلا ، گفت که انتظار می رود کار جدید اجازه دهد ساختمان جدید در پایان سال 2022 یا آغاز سال 2023 افتتاح شود ، و مانند کار ساخت و ساز ، 3.6 میلیون یورو اضافی (3 ، 16 میلیون پوند) )) برای به روزرسانی تجهیزات بیمارستان و گسترش و بهبود مشاوره سرپایی و نظارت بر اورژانس ارائه شد.

وی خاطرنشان کرد که این کار برای اولین بار در سال 2009 طراحی شده و پیشنهاد شده است ، زمانی که این مرکز قبلاً در حداکثر کار خود کار می کرده است و از آن زمان تاکنون 20٪ دیگر بر جمعیت افزوده و نیاز به تجهیزات تخصصی را بیش از پیش مورد توجه قرار داده است.

کارهای جدید شامل ایجاد فضای اضافی برای تسهیل 62 تخت بیمارستانی دیگر ، دو برابر تعداد تخت های مراقبت ویژه در حال حاضر و تأکید بر تخصص های اصلی مانند مراقبت های بهداشت روان ، جراحی عروق، مراقبت تسکینی و نوروفیزیولوژی، به رئیس جمهور گفت: “بیماران در غرب كاستا دل سل مجبور به گذراندن مایل ها برای مراقبت در هنگام نیاز به این خدمات نیستند و بنابراین كلینیك بیمارستان در مالاگا نیز ضعیف شده است” juntadeandalucia.es.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *