نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کارکنان مرکز بهداشت روان در حال تحقیق درباره خودکشی دختری هستند

[ad_1]

کارکنان مرکز بهداشت روان در حال تحقیق درباره خودکشی دختری هستند
اعتبار: Pixabay

از سه کارمند بهداشتی به دلیل عدم جلوگیری از خودکشی دختر جوانی که در مرکز بهداشت روانی محل کار خود پذیرفته شده است ، تحقیق خواهد شد.

یک قاضی از ماتارو (بارسلونا) به نقل از آنها در ماه سپتامبر در دادگاه حاضر شد زیرا مرکز ایتا در آرژانتین برای مسئولیت مدنی فرعی آنها در پرونده ای که برای روشن شدن خودکشی نوجوان تشکیل شده بود ، حضور یافت.

وی یک ماه در بیمارستان بستری بود و به طور مکرر از خود آسیب دید.

قاضی همچنین به یک پزشک قانونی دستور داد گزارشی تهیه کند تا بر اساس اسناد بررسی شده در پرونده و اظهارات شاهدان ، سهل انگاری در مراقبت از کودک انجام شود.

تحقیقات در نتیجه شکایت خانواده صغیر پس از اقدام به خودکشی هنگامی که در یک مرکز درمان افسردگی بود ، توسط خانواده شکایت شد.

طبق گفته وکلای خانواده ، هزینه این مرکز ماهیانه 4000 یورو است که برای مادرش ، یک بازنشسته ، یک فداکاری بزرگ هزینه می شود.

علی رغم آسیب های مکرر به خود ، وكلا می گویند “عدم كنترل” بر دختری كه در اتاق او حاوی وسایلی بود كه سرانجام برای خودكشی استفاده كرد ، وجود داشت. خانواده وی نمی توانند درک کنند که چرا وی در بخش مراقبت های ویژه تحت نظر در مرکز نبوده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر “کارکنان مرکز بهداشت روان در مورد خودکشی دختری تحقیق می کنند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *