نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کارلوس ساینز اسپانیایی اولین Ferrari F1 خود را آزمایش می کند


کارلوس ساینز اسپانیایی اولین Ferrari F1 خود را آزمایش می کند
کارلوس ساینز اسپانیایی اولین Ferrari F1 خود را آزمایش می کند. تصویر: توییتر

اسپانیایی کارلوس ساینز امروز اولین Ferrari F1 خود را در فیورانو آزمایش می کند

کارلوس ساینز پس از انتقال از مک لارن به فراری ، اولین تجربه خود را پشت فرمان اتومبیل فراری فرمول 1 امروز (چهارشنبه) هنگام آزمایش SF71-H 2018 در فیورانو ، جایی که اسکودریا پنج روز پیش فصل را تجربه می کند ، تجربه کرد. آزمایش کردن.

پدر سانز کارلوس پدر ، رالی جهانی و راننده افسانه ای داکار ، برای نظارت بر تولید به همراه هم تیمی جدیدش برای سال 2021 ، چارلز لکلرک فرانسوی ، در آنجا حضور داشت. کارلوس جایگزین سباستین فتل قهرمان F1 جهان در Ferrari می شود.

اسپانیایی در طول روز 100 دور پیست را طی کرد ، با ماشین آشنا شد و با مکانیک ها و مهندسان تیمی که در مارانلو ملاقات کرد دیدار کرد و وقتی فصل شروع می شود ، وقتی که او پشت فرمان اتومبیل قرار می گیرد ، با آنها همکاری نزدیکی خواهد داشت. SF21 برای این فصل.

فردا ، Sainz آزمون SF71-H را به میک شوماخر آلمانی ، پسر مایکل افسانه ای ، که بخشی از آکادمی راننده فراری است و اولین مسابقه F1 خود را برای تیم مشتری Ferrari Haas امسال می دهد ، تحویل می دهد.

کارلوس ساینز با یک تیر از فراری خود بیرون آمد و گفت فرمول“روزی که هرگز فراموش نمی کنم!”

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “کارلوس ساینز اسپانیایی اولین اتومبیل فراری F1 خود را تست می کند”

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *