نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس از جبل الطارق لذت بردند

[ad_1]

این زوج از بازدید خود از غار سنت مایکل لذت بردند
این زوج از بازدیدشان از اعتبار غار سنت مایکل لذت بردند: فیس بوک در غار سنت مایکل

کاترین زتابر اساس پستی که بازیگر ولزی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد ، جونز و مایکل داگلاس از جبل الطارق لذت بردند.

حق ارسال روز Trippin ‘ که با ویدئویی همراه او روی سنگ در پس زمینه همراه بود ، نوشت: “من برای اولین بار به جبل الطارق رفتم! خوشم می آید! سپس باید شاهد تزریق دیدنیstmichaelscave نفس گیر باشیم !!!!! با تشکر از همه در The Rock برای یک روز عالی. “

این زوج در پالما مایورکا ، جایی که چند هفته در حال استراحت بودند ، جایی که خانه ای برای تعطیلات داشتند ، دیده شدند ، اما ظاهراً تصمیم گرفتند که باید از دسترسی آسان به جبل الطارق در روز یکشنبه 15 اوت استفاده کنند ، و فرض بر این است که ممکن است با یکی از بسیاری از جت های خصوصی که در فرودگاه فرود آمده اند وارد شده اند.

سال ها ، راک پذیرای بسیاری از بازدیدکنندگان مشهور از آوا گاردنر تا شان کانری و کیت مون تا جان لنون و یوکو اونو بود ، اما پس از همه گیری ، بازدیدکنندگان معروف کمی کمیاب بودند.

امسال تا کنون مشاهداتی از سوی اسود ، دیوید هاسلحف و دس سعید فرد انجام شده است ، اما شکی نیست که کاترین زتا جونز و مایکل داگلاس دارای بالاترین مشخصات افراد مشهور تا کنون در سال 2021 هستند.

ما امیدواریم که بازگشت جشنواره ادبی گیبونکو و جشنواره بین المللی موسیقی ، که می تواند در سال 2022 آغاز و برگزار شود ، شاهد ظهور چهره های شناخته شده از هر قشر باشد ، اگرچه نیکلاس پارسونز دیگر قادر به میزبانی نیست. آنچه تبدیل به برنامه سالانه BBC Radio 4 Just a Minute شده است که توسط راک پخش می شود.

متشکرم که کاترین زتا را خواندید-جونز و مایکل داگلاس از جبل الطارق لذت بردند ‘ آو به یاد داشته باشید که همه مقالات تولید شده توسط یورو ویکلی نیوز به صورت رایگان قابل دسترسی هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *