نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

کاتالونیا اسپانیا گواهینامه های سفر “با مسئولیت شخصی” صادر می کند

[ad_1]

کاتالونیا اسپانیا گواهینامه های سفر
کاتالونیا اسپانیا گواهینامه های سفر “با مسئولیت شخصی” صادر می کند. تصویر: ویکی مدیا

کاتالونیا اسپانیا گواهینامه های سفر تعطیلات جدید “با مسئولیت” صادر کرده است.

اداره حفاظت از مدنی کاتالان در حال به روزرسانی گواهینامه های اسناد مسافرتی برای حساب شخصی خود است که از قبل در دسترس و معتبر برای ورود و خروج از کاتالونیا هستند. وزارت کشور در حال بروزرسانی گواهینامه های مسئولیت شخصی و سفر به منطقه و ورود به آن است و ورود و خروج از کاتالونیا در ایام تعطیلات به دلیل محدودیت هایی که اخیراً به روز شده است اکنون در دسترس است. گواهینامه ها از امروز ، از فردا ، 4 ژانویه تا 11 ژانویه معتبر هستند.

در اصل ، شما بعنوان دارنده گواهینامه را کامل می کنید (می توانید از وب سایت دولت بارگیری کنید) و سپس “مسئولیت خود” را بر عهده دارید تا اطمینان حاصل کنید که از تمام قوانین و محدودیت های اعمال شده توسط دولت کالاتان پیروی می کنید. البته ، همانطور که همه ما می دانیم ، من مطمئن هستم که اگر از مرز عبور کنید و رعایت نکنید ، جریمه سنگینی در پی خواهد داشت.

این سند یک نمونه گواهی است که با مسئولیت پذیری بیان می کند فعالیت انجام شده در فضای عمومی مجاز است. این گواهی بررسی پلیس محلی و Mossos d’Esquadra را آسان تر می کند ، زیرا اکنون این استاندارد استاندارد مورد استفاده همه افراد در منطقه است. گواهی مسئولیت شخصی برای مسافرت با هر وسیله نقلیه و همچنین برای مسافرت با پای پیاده استفاده می شود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر “کاتالونیا اسپانیا گواهی سفر به جهانگردی صادر می کند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.