نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چین گزارش اولین مورد جهش ویروس کرونا از انگلیس است

[ad_1]

چین گزارش اولین مورد جهش ویروس کرونا از انگلیس است
چین گزارش اولین مورد جهش ویروس کرونا از انگلیس است. تصویر: Pixabay

چین گزارش اولین مورد جهش ویروس کرونا از انگلیس است.

رسانه های دولتی چین گزارش دادند که مقامات بهداشتی اولین موارد ویروس جدید را که اولین بار در انگلستان گزارش شد ، ثبت کرده اند. در حال حاضر یک آزمایش و پیگیری برای تعیین دقیق منشا سویه جدید در حال انجام است. مسافران به انگلستان در پکن اخیراً به عنوان ناقل ویروس تشخیص داده شده اند و تصور می شود که این افراد ممکن است ناقل جهش جدید باشند.

چین همچنین آزمایش گسترده ای از صدها نفر را که از یک بازار عمده فروشی در پکن بازدید می کنند ، آغاز کرده است ، که باعث بروز موارد جدید ویروس کرونا می شود زیرا این کشور 67 عفونت جدید COVID-19 را گزارش کرد ، از جمله 42 مورد در پایتخت. سخنگوی کمیسیون بهداشت پکن گفت ، مقامات پکن تاکنون برای جلوگیری از شیوع عفونت ، آزمایش اسید نوکلئیک را بر روی 29386 نفری که از بازار عمده فروشی Xinfadi بازدید کرده اند ، انجام داده اند.

ناظران بهداشت روز پنجشنبه گفتند ، چین اولین واکسن خانگی COVID-19 خود را برای استفاده عمومی تأیید کرده است و با اشاره به افزودن یک واکسن دیگر به مبارزه جهانی با ویروسی که با شروع زمستان در بسیاری از نقاط در حال رشد است.

واکسن دو دوز از ایالت Sinopharm اولین واکسن مورد استفاده عمومی در چین است. این روشنایی اندکی پس از آن صورت می گیرد که کشور برنامه واکسیناسیون را برای 50 میلیون نفر قبل از سال جدید قمری در ماه فوریه آغاز کرد. این یک روز پس از تأیید تنظیم کننده های انگلیس واکسن ارزان و آسان برای استفاده AstraZeneca است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم: “چین اولین مورد جهش ویروس کرونا را از انگلیس گزارش کرد.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *