نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چین در حال نابودی نزدیک به 5000 جعبه بستنی آلوده به کوید است

[ad_1]

چین نزدیک به 5000 قوطی بستنی آغشته به کوید را از بین می برد
چین نزدیک به 5000 قوطی بستنی آغشته به کوید را از بین می برد. تصویر: CDP

چین نزدیک به 5000 قوطی بستنی آغشته به کوید را از بین می برد.

ویروس کرونا در نمونه های بستنی در شمال چین پیدا شد و مقامات را وادار به کشف هزاران محصول بالقوه آلوده کرد. افرادی که گمان می رود با دسته های تولید شده توسط شرکت غذایی تیانجین داکیوداو تماس گرفته اند اکنون توسط مقامات شهرداری شمالی تیانجین تحت تعقیب هستند.

کلیه محصولات تیانجین داکیوداو نیز پس از ارسال سه نمونه از شرکت در این هفته به مرکز کنترل بیماری شهری ، مهر و موم شده و در آنها موجود است – و همه از نظر Covid مثبت بودند. مطالعات اپیدمیولوژیکی تا به امروز نشان داده است که این شرکت با استفاده از مواد اولیه از جمله پودر شیر وارد شده از نیوزیلند و پودر آب پنیر وارد شده از اوکراین یک دسته بستنی تولید کرده است.

مقامات بهداشتی از خریدارانی که یکی از قوطی های 450 گرمی را که از شیرخشک اوکراین و آب پنیر از نیوزلند استفاده می کند ، گرفته اند ، حرکات خود را ثبت کرده تا عفونت های احتمالی ردیابی و جدا شود. همه 1،662 کارمند شرکت دستوری برای انزوای خود دریافت کردند و روز گذشته مورد آزمایش قرار گرفتند.

دکتر استفان گریفین ، ویروس شناس مستقر در دانشگاه لیدز ، گفت که این حادثه نباید “وحشت” ایجاد کند و این “احتمالاً یکباره” است ، که “احتمالاً از طرف شخصی ناشی می شود”. وی گفت: “ما احتمالاً نیازی به وحشت نداریم كه هر وعده بستنی به طور ناگهانی به ویروس كرونا آلوده شود.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید ، “چین نزدیک به 5000 قوطی بستنی آغشته به کوید را از بین می برد” متشکرم برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *