نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چین استفاده از اولین واکسن Covid خود را تأیید می کند

[ad_1]

چین استفاده از اولین واکسن Covid خود را تأیید می کند
منبع تصویر: توییتر

چین استفاده از اولین واکسن Covid را که خود ساخته است تأیید می کند

چین روز پنجشنبه (31 دسامبر) اعلام کرد که برای اولین واکسن Covid-19 خود که توسط غول دارویی دولتی Sinopharm ساخته شده ، تأیید مشروط را اعطا کرده است. این اعتصاب توسط اداره داروهای ملی (NMPA) مجاز شده است.

Sinopharm روز چهارشنبه تأیید کرد که آزمایشات بالینی فاز 3 نشان داد که این دارو 79٪ در برابر Covid-19 موثر است ، که کمتر از نمونه های رقابتی تولید شده توسط Pfizer و Moderna است ، اما هنوز هم مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. (WHO) و NMPA.

ذن ییکسینگ ، معاون کمیسیون ملی بهداشت (NHC) در یک کنفرانس خبری گفت: “این واکسن به صورت رایگان در اختیار همه چینی ها قرار می گیرد.”

در حالی که ایمنی واکسن های چینی در سایر نقاط جهان با تردید روبرو است ، این کشور از 15 دسامبر برنامه واکسیناسیون را آغاز کرد و تاکنون بیش از 3 میلیون نفر را در گروه های اصلی واکسینه کرده است.

ذن گفت: “3 میلیون دوز واکسن ، به علاوه 1.5 میلیون دوز قبلی ، کاملاً ایمن بودن واکسن های چینی را اثبات می کنند.”

در همان روز ، چین تأیید واکسن را اعلام کرد ، رسانه های دولتی چین از اولین موارد ویروس جدید Covid که برای اولین بار در انگلستان کشف شد ، گزارش دادند.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر “چین استفاده از اولین واکسن Covid خود را تأیید می کند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *