نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چربی هایی با مارک های متنفر زن ستیز ، همجنسگرایانه و گمشده

[ad_1]

چربی هایی با مارک های متنفر زن ستیز ، همجنسگرایانه و گمشده
اعتبار: @ way2winin / توییتر

برنده OSCAR ، موزیکال Grease ، یکی از محبوب ترین و موفق ترین ادوار ، به عنوان “کلزا” ، زن ستیز ، همجنسگرایانه و بدون مخاطبان متنوع جوان انگلیسی شناخته می شود.

موزیکال بسیار محبوب ‘Grease’ توسط مخاطبان جوان انگلیسی به عنوان حواس پرتی اعلام شد و پس از پخش در یکی از کانال های بی بی سی ، بسیاری از این فیلم در شبکه های اجتماعی سوال کردند. یک اختلاف فرهنگی (موسوم به “الغای فرهنگ”) که با فیلم های دیگری که تاریخ فیلم را به ثبت رسانده اند تکرار می شود.

گریس از سال 1978 برای نسل ها وجود داشته است ، اما امروز بینندگان جوان انگلیسی آن را محکوم به جنسیت گرایی و همجنسگرایانه می دانند و التماس می کنند که دیگر پخش نشود.

این یکی از بزرگترین بازدیدهای گیشه در تاریخ است و هنگام اکران در اواخر دهه 70 بسیار جالب بود. اما اکنون ممکن است به نظر یکسان نرسد. اتفاق مشابهی با Gone with the Wind رخ داد که 10 اسکار گرفت اما توسط جنبش Black Lives نژادپرست اعلام شد و از یک سیستم عامل دیجیتال حذف شد.

این دو فیلم فقط دو نمونه از موارد بسیار دیگری است که بعید است امروز اکران شوند و فیلم دیگری با عنوان “زن زیبا” در سال 1990 نیز توسط مخاطبان جوان رد شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در اخبار “چربی با تنفر زن ستیز ، همجنسگرایانه و از دست رفته” متشکرم ، برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *