نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

“چاق ترین مرد انگلیس” سابق پس از نبرد برای سلامتی در سن 52 سالگی درگذشت

[ad_1]

“چاق ترین مرد انگلیس” سابق پس از نبرد برای سلامتی در سن 52 سالگی درگذشت

“چاق ترین مرد انگلیس” سابق پس از نبرد برای سلامتی در سن 52 سالگی درگذشت.

به گزارش باشگاه فوتبال بیرمنگام ، باری آستین که زمانی چاق ترین مرد انگلیس نامیده می شد ، در شب سال نو در سن 52 سالگی درگذشت. این اطلاعات پس از مرگ دلخراش وی در 52 سالگی ، به طرفدار مشهور شهر بیرمنگام ، باری آستین – که زمانی چاق ترین مرد انگلیس لقب گرفته بود ، فاش شد. بیرمنگام سیتی در بیانیه ای گفت که باری – معروف به پایگاه چربی – در شب سال نو پس از نبرد برای سلامتی درگذشت.

این باشگاه شب گذشته عکسی درخشان از باری را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و گفت: “ما از شنیدن خبر بیماری بیماری مادام العمر بیماری بلوز ، باری آستین ، ناراحت هستیم. عشق او به آبی ها غیرقابل توصیف بود. آرام باش ، باز وود باری ، ساکن چلمزلی ، پس از بازی در مستند چاقترین انسان در SkyOne Inside ، محبوبیت خود را به دست آورد.

او همچنین در چاق ترین مرد انگلیس در ITV بازی کرد و در آنجا اعتراف کرد که روزانه 29000 کالری از جمله 12 لیتر نوشابه مصرف کرده است. در همین حال ، باری صندلی سفارشی خود را در سنت اندروز داشت که جای سه صندلی “عادی” در ورزشگاه را گرفت.

به نظر می رسد که راننده سابق کابین در آوریل 2012 زندگی خود را زیر و رو کرد وقتی گفته شد 20 سنگ برای ازدواج با نامزدش دبی کربی 50 ساله انداخت. به عنوان چاق ترین مرد انگلیس در کنار پل میسون ، که در آن زمان بیش از 70 سنگین وزن داشت. علی رغم کاهش چشمگیر وزن باری ، او گزارش می کند که از مشکلات رشد پاهای خود رنج می برد ، که وزن آنها بین دو تا سه سنگ است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “چاق ترین مرد سابق انگلیس پس از نبرد برای سلامتی در 52 سالگی درگذشت” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *