نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیگرد خصوصی در پرونده زن و کودک مقتول در مایورکا

[ad_1]

هیئت مدیره اهداف خود را تأیید می کند
هیئت مدیره اهداف خود را تأیید می کند. اعتبار: دولت بالئاریک

در اوایل سال 2008 ، دولت بالئاریک حق پیگرد قانونی خصوصی در پرونده های کیفری مربوط به خشونت علیه زنان را تصویب کرد.

این شورا اکنون اعلام کرده است که به دادگستری خودمختار اجازه داده است در دادگاه خصوصی در قتل جنسی وارد اوشن ، 28 ساله و پسر کوچکش در سا پوبلا شرکت کند.

چنین پیگردهای خصوصی همچنین ممکن است به درخواست یک زن در صورت صدمه جدی یا قتل صورت گیرد.

هیئت مدیره این اقدام را در حمایت از دوستان و بستگان قربانیان انجام داد و ضمن ابراز همدردی ضمن ابراز همدردی ، خواستار تأكید بر بیزاری خود از چنین موارد خشونت جنسی بود.

زنان قربانی خشونت مبتنی بر جنسیت می توانند 24 ساعت شبانه روز با تلفن 971 17 89 89 یا از طریق WhatsApp با شماره 639 837 476 با موسسه زنان بالئاریک تماس بگیرند و همچنین در موارد اضطراری به خطوط کمک دسترسی داشته باشند. 016 و 112

جان در سال 1978 با اوفلیا در جبل الطارق ازدواج کرد و بیشتر زندگی خود را برای چاپ امنیتی و تجارت موذیانه در سفر گذراند و از تمام قاره ها به جز قطب جنوب بازدید کرد.

پس از بازنشستگی چند سال پیش ، این زوج به خانه خود در Estepona نقل مکان کردند و جان با علاقه خاصی به امور مالی ، جبل الطارق و صحنه های اجتماعی در Costa del Sol ، به عنوان یک روزنامه نگار منظم برای گروه رسانه ای EWN تبدیل شد.

داستان خود را از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید [email protected]با تماس با +34 951 38 61 61 یا ارسال پیام به صفحه فیس بوک ما www.facebook.com/EuroWeeklyNews

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *