نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیروزی در حفاظت از داده ها

[ad_1]

پیروزی در حفاظت از داده ها
پدربزرگ: شهرداری به دلیل نقص در حفاظت از اطلاعات با جریمه مواجه می شود عکس: هالینا فردریکسن

شهرداری سانتا پولا به دلیل نادیده گرفتن شکایت یک شهروند در مورد حقوق حفاظت از داده ها با جریمه روبرو می شود.

در تابستان سال 2019 ، زمانی که یک افسر پلیس محلی از تلفن شخصی خود برای گرفتن عکس از سند هویت خود استفاده کرد ، یک مرد ناشناس اعتراض کرد.

شاکی از رئیس پلیس محلی خواست که روشن کند که آیا این کار مجاز است یا خیر ، و وقتی شبهات او روشن نشد ، از هیئت شهرداری شهر برای حفاظت از داده ها کمک خواست.

در مارس 2020 ، او به طور کتبی مطلع شد که یک هیئت در سانتا پولا مفقود شده است و در عوض باید با آژانس حفاظت از اطلاعات اسپانیا تماس بگیرد.

او به این توصیه عمل کرد و تا سپتامبر گذشته ، پس از عدم پاسخگویی دفتر شهردار به پرسش های آژانس ، این مقام اعلام کرد که دولت محلی پنج ماده از قوانین حفاظت از داده های کشور را نقض کرده و جریمه خواهد شد.

لیندا در 24 سالگی ، کمی بیشتر از 52 سال پیش ، برای زندگی به اسپانیا آمد و شوهرش اسپانیایی است. او نوشتن برای روزنامه های محلی به زبان انگلیسی را در اواسط دهه 70 آغاز کرد و از آن زمان متوقف نشده است! او زندگی اسپانیایی را انجام می دهد که به نظر او در انتقال اخبار به افراد انگلیسی زبان بسیار مهم است و در طول راه دو نسخه از “گسترش اسپانیایی خود” را منتشر کرده است ، که به انگلیسی زبانان برای توسعه مهارت های زبانی خود کمک می کند. او از حضور در مراسم تولد هفته نامه یورو در سال 1999 هیجان زده بود و هنوز 22 سال بعد با اشتیاق برای روزنامه می نویسد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *