نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیتر مارک ریچمن بازیگر Dynasty And Three در سن 93 سالگی درگذشت

[ad_1]

پیتر مارک ریچمن بازیگر فیلم Dynasty And Three در سن 93 سالگی درگذشت
پیتر مارک ریچمن ، بازیگر سلسله و سه ، در 93 سالگی درگذشت. تصویر: توییتر

پیتر مارک ریچمن بازیگر DYNASTY And Three’s Company در سن 93 سالگی درگذشت

پیتر مارک ریچمن ، ستاره بیش از 130 برنامه تلویزیونی ، از جمله دایناس و کمپانی سه ، با بازی کشیش اسنو ، صبح روز پنجشنبه (14 ژانویه) در خانه خود در وودلند هیلز ، کالیفرنیا به دلایل طبیعی درگذشت. در 93 سالگی

سخنگوی ریچمن در بیانیه ای مرگ را تایید کرد مردم“خانواده پیتر مارک از همه کسانی که برای دستاوردهای برجسته وی تسلیت و تحسین کردند ، تشکر می کنند. عشقی که او به او داد – به خاطر هر کاری که کرد و هرکسی را که می شناخت – برای همیشه زنده خواهد ماند. “

سوزانی سامرز ، همبازی وی در شرکت سه ، جایی که تو ثروتمند هستی پدر کریسی اسنو شخصیت شخصیت سامرز را بازی کرد ، همچنین گفت مردم، “کمدی موزیکال است. من و پیتر مارک ریچمن از اولین باری که با هم در شرکت سه نفره ظاهر شدیم موسیقی را درک کردیم. او “چیزهای” خود را می دانست. ما یکی خوب را از دست دادیم. در آرامش آرام باشید پیتر مارک ریچمن.

او همچنین در فیلم هایی با اعتبار در ارکیده سیاه ، اسلحه برهنه 2: بوی ترس و جمعه ، قسمت 13 VIII: جیسون منهتن را بازی می کند ، در فیلم هایی بازی کرد.

آقای ریچمن در بسیاری از برنامه های تلویزیونی ظاهر شده است ، شاید به ویژه در نقش وكیل خانواده كارینگتون ، اندرو لایرد ، در سلسله سلسله ، و همچنین در بازی های مهمان در بورلی هیلز ، 90210 و خیابان طولانی. نقش در مجموعه هایی مانند “منطقه گرگ و میش” ، “مرزهای بیرونی” ، “قتل او نوشت” ، “فراری” ، “بونانزا” و “پیشتازان ستاره ای: نسل بعدی”.

از همسر 67 ساله وی ، هلن ریچمن ، پنج فرزند و شش نوه وی جان سالم به در برده است.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “پیتر ریچ ریچمن ، بازیگر سلسله و سه ، در سن 93 سالگی در حال مرگ است.”

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *