نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پیام در بطری موجود در ساحل برمودا

[ad_1]

پیام در بطری موجود در ساحل برمودا
اعتبار: Pixabay

یک زن یک بطری را در ساحل برمودا پیدا کرد که حاوی پیامی بود که یک کشتی در سال 2008 پرتاب کرد.

این بطری همچنین حاوی هدفون ، کارت پستال و عکس خدمه کشتی بود.

گزارش روزنامه Royal Royal Gazzette که زنی به نام ترینا دیویس ویلیامز در حال قدم زدن با فرزندانش در ساحلی در همیلتون پریش ، برمودا بود ، وقتی بطری ای را در ساحل پیچیده در جلبک دریایی یافت.

کارت پستال نشان می دهد که این بطری از کشتی اداره ملی اقیانوس و جوی آلباتروس VI ، یک کشتی تحقیقاتی ماهیگیری تجاری که آخرین سفر خود را در نوامبر 2008 انجام داده است ، آمده است.

این نامه توسط اورلاندو تامپسون ، اکنون یک عضو 65 ساله بازنشسته خدمه ، که مانند بقیه خدمه ، بطری را به دریا انداخته بود تا کشتی را در آخرین سفر کشتی “تکریم” کند ، نوشت. تامپسون که یک مهندس مکانیک بود ، شامل یک جفت گوش پاک کن بود که در تجارت وی استفاده می شد تا او را از صدای تولید شده توسط موتورهای کشتی محافظت کند.

ویلیامز تلاش ناموفقی برای برقراری تماس با تامپسون داشت که شماره تلفن خود را در این نامه نوشته بود. با این حال ، روزنامه Royal Royal Gazzette موفق شد فرستنده را پیدا کند و او را با او ارتباط دهد.

بطری بعنوان بخشی از تزیینات عروسی ویلیامز در ماه جولای استفاده خواهد شد ، زیرا موضوع این رویداد دریایی است. تامپسون امیدوار است که در آن شرکت کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “پیام در بطری موجود در ساحل در برمودا” اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *