نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پنج مرد پس از شعله های آتش در یک مرکز پناهگاه در کنت دستگیر شدند

[ad_1]

پنج مرد پس از شعله های آتش در یک مرکز پناهگاه در کنت دستگیر شدند
پنج مرد پس از شعله های آتش در یک مرکز پناهگاه در کنت دستگیر شدند. تصویر: توییتر

پنج مرد که پس از انفجار مرکز پناهندگی کنت دستگیر شدند ، در مورد آتش سوزی احتمالی تحقیق کردند

پلیس کنت امروز (شنبه) گفت که پنج مرد در ارتباط با آتش سوزی روز جمعه در پادگان ناپیر در کنت ، یک مجموعه نظامی غیرفعال شده که اکنون حدود 400 پناهجو در آن زندگی می کنند ، دستگیر شده اند.

سخنگوی پلیس گفت که تحقیقات در حال انجام است و “هیچ آسیب جدی به دلیل این حادثه گزارش نشده است ، اما پس از آتش سوزی که تصور می شود عمداً آتش سوزی رخ داده است ، خسارت قابل توجهی به بخشی از محل وارد شده است.”

دولت و به ویژه پریتی پاتل ، وزیر کشور ، پیش از این مورد انتقاد خیریه های پناهنده قرار گرفته بود و می گفت که شرایط زندگی نامناسب ، با خوابگاه های بسیار شلوغ و انفجار اخیر Covid-19 ، 120 متقاضی پناهندگی را تحت تأثیر قرار داده است. رسانه PA.

پریتی پاتل در مورد آتش سوزی در توئیت خود نوشت: “خسارت و تخریب در پادگان ناپیر نه تنها وحشتناک است ، بلکه برای مودیان مالیاتی کشور که هنگام پردازش درخواست های پناهندگی محل اقامت را فراهم می کنند ، بسیار آزار دهنده است.”

وی ادامه داد ، “این سایت قبلاً سربازان شجاع و پرسنل ارتش ما را در خود جای داده است ، گفتن اینکه برای این افراد به اندازه کافی خوب نیست ، توهین آمیز است.”

در پاسخ ، کلر موسلی ، بنیانگذار خیریه Care4Calais ، گفت CNN، “وزیر کشور انگلیس برای متهم کردن و محکوم کردن مردم عادی در حالی که واقعیت این حادثه حتی مشخص نیست ، تکان دهنده و نگران کننده است” ، و گفت پاتل باید بخاطر اشاره سریع انگشت خود از خود شرمنده باشد.

وی افزود: “این فقط یک پاسخ احساسی بی دقت نیست که در دست شما نیست. یک صفحه دود گمراه کننده فرصت طلب ساخته شده است تا توجه را از بسیاری از هشدارهایی که درباره آنچه در پادگان ناپیر اتفاق می افتد ، منحرف کند.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “پنج مرد پس از آتش زدن مرکز پناهندگی در کنت دستگیر کردند” متشکریم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *