نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پنجمین چهره مشهور در “خواننده نقابدار” در ITV رأی داد


پنجمین مشهور در ITV رای دادند
پنجمین چهره مشهور در “خواننده نقابدار” در ITV رأی داد. تصویر: itv

مشهور پنجم امشب به “خواننده نقابدار” در ITV رأی داد

نمایش نمایش موفق “The Masked Singer” در زمان نخست پنجمین شهرت خود را امشب (شنبه 23) از دست داد ، زیرا گروه جاناتان راس ، ریتا اورا ، مو گیلیگان و داوینا مک کال در فینال خارج از نمایش “Bush Baby” را انتخاب کردند دو ، همانطور که اژدها یک هفته دیگر زنده ماند.

برای اولین بار در این مجموعه ، هر هشت شخصیت دیگر شرکت کردند که هرکدام یک آهنگ را اجرا کردند ، “Dragon” ، “Viking” ، “Bush Baby” ، “Harlequin” ، “Badger” ، “Robin” ، “Sausage” و Blob همه در تلاش است تا هویت خود را برای هیئت مدیره اعلام نکند.

به طور غیرمعمول ، چهار قاضی هیچ ایده ای از معروف در داخل لباس نداشتند ، و از نوئل فیلدینگ ، پیتر آندره یا مت لوکاس خواستگاری کردند و وقتی سرانجام سر و ماسک کودک بوش برای آشکار کردن جان تامسون بازیگر و کمدین ، ​​هر چهار نفر وحشت کردند. .

جوئل دومت ، مجری برنامه در پاسخ به این س whyال که چرا او در این برنامه بازی کرد ، گفت: “چرا که نه؟” ، فاش کرد که از او برای بازی در سریال سال گذشته خواسته شده بود ، اما مشغول فیلمبرداری برنامه تلویزیونی “پای سرد” بود.

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “پنجمین رأی مشهور” در خواننده نقاب دار ITV اختصاص دادید متشکریم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *