نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس مزارع ماری جوانا را در خانه های قرطوبا کشف کرد

[ad_1]

پلیس مزارع ماری جوانا را در خانه های قرطوبا کشف کرد
منبع: Junta de Andalusia

پلیس مزارع ماری جوانا در خانه های کوردوبا. Guardia Civil دو مزارع ماری جوانا را در این کشور برچید آلمودوار دل ریو، کوردوبا و شخصی را از شهر و دیگری را از پایتخت کوردوبا دستگیر کرده است ، به عنوان مرتکبان ارتکاب جرم علیه بهداشت عمومی ، به دلیل کشت و تولید ماری جوانا ، علاوه بر این ، یکی از آنها نیز به دلیل کلاهبرداری برقی دستگیر شد.

همانطور که توسط Andalucia Informacion گزارش شده است ، کارکنان م instسسه مسلح ، در خدمات راه اندازی شده در استان برای از بین بردن قاچاق و قاچاق مواد مخدر ، از طریق اطلاعات مختلف دریافت شده در Almodovar del Rio Post ، از فضای داخلی دو خانه در این شهر ممکن است مزارع ماری جوانا باشد ، زیرا یکی از ساختمان ها بوی شدیدی می دهد. با توجه به این اطلاعات ، عملیاتی توسط Almodovar Guardia Civil برای یافتن خانه ها و شناسایی صاحبان یا مستاجران آنها راه اندازی شد.

با اقدامات انجام شده می توان ساختمان هایی را که قرار بود مزارع در آنها واقع شود پیدا کرد و بررسی کرد که چگونه یکی از آنها بوی شدید ماری جوانا می دهد. در نتیجه ثبت نام انجام شده در ملک مذکور ، یک مزارع ماری جوانای “داخلی” وجود دارد ، شامل 65 گیاه ، در مرحله اول رشد و دو گیاه دیگر در رشد پیشرفته ، که در حیاط اموال ، همه آنها توسط مقامات توقیف شد. به همین ترتیب ، یک مزارع ماری جوانای داخلی دیگر ، متشکل از 74 گیاه پیشرفته ، در ساختمان دوم واقع شد. علاوه بر این ، مشخص شد که این ملک اتصال غیرقانونی به شبکه برق دارد.

با توجه به همه اینها ، دو کاربر خانه ها دستگیر شدند ، هر دو متهم به ارتکاب جرم علیه کشت و تولید مواد مخدر بودند. علاوه بر این ، یکی از آنها نیز به عنوان عامل ارتکاب جرم کلاهبرداری برقی دستگیر شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *