نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس مرزی فرانسه خروج فرودگاه ها از مسافران خروج از اتحادیه اروپا را مسدود کرده است

[ad_1]

پلیس مرزی فرانسه مانع خروج مسافران از فرودگاه های خروج از اتحادیه اروپا می شود
پلیس مرزی فرانسه مانع خروج مسافران از فرودگاه های خروج از فرودگاه است. تصویر: Pixabay

پلیس مرزی فرانسه مانع خروج مسافران از فرودگاه های خروج از فرودگاه است.

پلیس مرزی در بزرگترین فرودگاه های بین المللی فرانسه مسافرینی را که برای مقصد خارج از اتحادیه اروپا مقصد شده اند ، رد کرده است. این یک روز پس از لازم الاجرا شدن قوانین جدید Covid-19 ممنوعیت سفر غیر ضروری از مرزهای اتحادیه اروپا صورت می گیرد.

بر اساس محدودیت های جدید بهداشتی که هفته گذشته اعلام شد ، مسافران مایل به ترک اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) از فرانسه اکنون باید مدارک کتبی مربوط به نیاز فوری را ارائه دهند ، زیرا فقط یک سفر اساسی مجاز است.

رسانه های محلی فرانسه گزارش دادند که تا ساعت 8 صبح روز دوشنبه در یک ترمینال در فرودگاه اصلی پاریس ، رویاسی-شارل دوگل ، حدود 20 مسافر از 300 نفر از ورود به مقصد خارج از اتحادیه اروپا محروم شده اند.

توره ، یک شهروند مالیایی ، بعد از اینکه از ورود به هواپیما برای باماکو-توره بعداً منصرف شد ، به رسانه ها گفت: “من گفتم که مادرم ، که مدتی است او را ندیده ام ، بیمار است ، اما به من گفتند که من به مدارک احتیاج دارم.” پس از دریافت یادداشت پزشک از باماکو از طریق واتس اپ بر روی تلفن همراه خود ، به پرواز دسترسی داشت.

طبق قوانین جدید مسافران باید اسناد را در پیشخوان های هواپیمایی در هنگام ورود و دوباره در کنترل های مرزی نشان دهید ، جایی که صف ها افزایش می یابد زیرا نمایندگان جایگزین اسکن گذرنامه خودکار می شوند و اغلب مجبورند تصمیم بگیرند که دلیل فوری برای سفر به خارج از کشور چیست.

مسافران باید نتایج آزمایش منفی Covid PCR اخیر را به همراه گذرنامه و سایر اسناد سفر قابل اجرا نشان دهند. جولین جنتیل ، رئیس پلیس مرزی فرودگاه گفت: “این ایده محدود کردن زنجیره های ورودی به خارج بین فرانسه و خارج از کشور است.”

رئیس جمهور امانوئل مکرون تصمیم گرفته است که برخلاف همسایگانش انگلیس و آلمان فعلاً محاصره ملی سوم را اعمال نکند. نخست وزیر ژان کاستکس این اقدام را روز جمعه به عنوان بخشی از تلاش های جدید برای کنترل عفونت های Covid-19 و جلوگیری از محاصره سوم در سراسر کشور اعلام کرد. Castex همچنین قول داد سختگیرانه تر از ساعت 18:00 تا 06:00 قانون منع رفت و آمد را اعلام کند.

وزیر بهداشت اولیویه وران روز یکشنبه گفت که تعداد موارد جدید روزانه در فرانسه طی هفته گذشته ثابت بوده و سایر شاخص ها مانند کاهش آثار ویروس در فاضلاب اطمینان بخش هستند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “پلیس مرزی فرانسه مسافران خروج از فرودگاهها را از اتحادیه اروپا مسدود می کند” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *