نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس عیاشی 100 نفره انبار را خرد می کند

[ad_1]

پلیس عیاشی 100 نفره انبار را خرد می کند
رویکرد بازیگوشانه به رابطه جنسی: اعتبار عیاشی شبیه سازی شده: توییتر

POLICE یک عرفان انبار 100 نفره را در پاریس شکست

بیش از صد زن و مرد جمعه شب ، 29 ژانویه ، توسط پلیس فرانسه در حومه کالجین پاریس دستگیر شدند ، پس از آنکه افسران شکایات خود را درباره برگزاری “مهمانی” در یک انبار دریافت کردند آنچه که آنها یافتند جمعیت بزرگسالانی بود که در فرانسه به عنوان عیاشی یا “یک مهمانی شل” برگزار می شوند. عدم انطباق آشکار با قوانین فاصله اجتماعی یا ماسک زدن.

در حالی که عیادت اجماع در فرانسه مجاز است ، در طی شیوع ویروس کرونا ویرایشهای روشنی وجود دارد. افرادی که با شخصی که آزمایش مثبت داشته است رابطه جنسی برقرار می کنند ، تقریباً خودشان به ویروس آلوده می شوند ، فقط بوسه ها به عنوان پخش کننده کشنده شناخته می شوند.

سه نفر که گمان می رفتند سازمان دهنده آن بودند با جریمه نقدی دستگیر شدند و چندین نفر دیگر نیز با جریمه های سنگین سیلی خوردند. دادستان های محلی اندکی پس از اعزام پلیس برای برپایی جشنواره عشق صد نفره در ساعت 9 شب جلسه اضطراری برگزار کردند و دستور توقیف وسایل روشنایی و الکل از انبار را امضا کردند.

یک منبع تحقیق گفت: “این رویداد منع قانون منع رفت و آمد بود و همچنین در زمینه ماسک و فاصله اجتماعی نیز مشکلاتی وجود داشت.”

“کسانی که در حزب لیبرتین شرکت داشتند با پلیس همکاری کردند و هیچ مقاومتی از سوی پلیس وجود نداشت.”

در حال حاضر فرانسه روزانه 20،000 مورد آلودگی جدید به کووید را گزارش می کند و رئیس جمهور ماکرون در حال بررسی اقدامات شدیدتر برای جلوگیری از شیوع ویروس است. در سراسر کشور ساعت 18:00 تا 06:00 عصر وجود دارد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر “پلیس در حال شکستن عیاشی 100 نفره در انبار” است ، متشکریم. برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.