نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس شهر وسایل نقلیه را برای دید بهتر سازگار می کند

[ad_1]

پلیس شهر وسایل نقلیه را برای دید بهتر سازگار می کند
اعتبار: Ayuntamiento de Veles-Málaga

پلیس شهر وسایل نقلیه را برای دید بهتر تطبیق می دهد.

وسایل نقلیه پلیس محلی VELEZ-MALAGA برای بهبود دید خود با مقررات اروپا سازگار شده و به علامت گذاری های جدید مجهز شده اند.

هدف این نشانگرهای جدید “همگن سازی تصویر وسایل نقلیه اضطراری” به منظور برجسته سازی بیشتر و “تضمین ایمنی بیشتر برای کارمندان و عابران پیاده ، به ویژه هنگام علامت گذاری برای موارد اضطراری است.”

این حرکت در طرح بهبود پلیس محلی گنجانده شده است که دولت شهرداری از ابتدای قانونگذاری روی آن کار کرده است.

شهردار شهر آنتونیو مورنو فرر و مشاور امنیتی خوزه ماریا دومینگوئز از نشان های جدید ناوگان خودرو در مقر پلیس محلی که متشکل از 10 اتومبیل و هفت موتور سیکلت است ، رونمایی کردند.

فرر گفت: این اقدام به پیشرفتهای دیگری می پیوندد که تیم دولت محلی از نظر امنیتی برنامه ریزی و اجرا کرده است.

این پیشرفتها شامل تجهیزات و لباسهای جدید است. خرید جلیقه های ضد گلوله؛ نوسازی ناوگان اتومبیل ؛ یک سیستم مدیریت رایانه کامل جدید برای ساده سازی خدمات و به دست آوردن فرستنده های تلویزیونی نسل بعدی.

فرر افزود: “در این اوقات دشوار که به دلیل Covid-19 در آن زندگی می کنیم ، همچنین می فهمیم که باید تلاش خود را معطوف تأمین تمام ابزارهای ممکن پلیس محلی برای تسهیل کار آنها و تقویت امنیت شهروندان کنیم.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله “پلیس شهر وسایل نقلیه را برای دید بهتر تطبیق می دهد” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *