نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس سویا زیر آتش است زیرا آنها به تماس های اضطراری پاسخ نمی دهند

[ad_1]

پلیس سویا مورد انتقاد قرار می گیرد زیرا به تماس های اضطراری پاسخ نمی دهد
مدت هاست که سویل از تعداد کم پلیس رنج می برد – منبع تصویر: گروه رسانه ای EWN

سیاست مداران محلی در سویل به دلیل عدم پاسخگویی به بسیاری از تماس های اضطراری مورد انتقاد بزرگترین اتحادیه پلیس اسپانیا قرار گرفته اند.

اتحادیه اصلی اسپانیا برای نیروهای پلیس شهری ، SPPME ، آغاز به کار کرد پلیس محلی در سویل برای پاسخ ندادن به تعداد زیادی از تماس های اضطراری و گزارش های جنایی. اتحادیه می گوید این مسئله یک مسئله پلیس است و ارسال کارگران مقصر نیستند ، که بسیاری از پیام ها بی پاسخ می مانند.

در هفته های اخیر ، تعداد زیادی از ساکنان سویا با پلیس محلی تماس گرفته اند تا نوشیدن مشروبات الکلی در مکان های عمومی ، میله های باز و فعالیت های دیگر را که اقدامات ضد کووییدگی شهر را تضعیف می کند ، گزارش کند. بیشتر این گزارش ها پاسخ داده نشده اند ، رئیس پلیس محلی سویل ، خوزه مدینا آرتئاگا ، از SPPME انتقاد کرد که چرا تعداد آخر واحدها را در آخر هفته های شلوغ افزایش نمی دهد.

اتحادیه همچنین هشدار داد که زیرساخت های ارتباطی پلیس سویل بسیار منسوخ شده است زیرا در طی دو دهه مدرن نشده است. SPPME گفت: “منطقاً ، بیش از آنچه که کار می کند شکست می خورد” و سیستم گزارش می کند که هنوز برنامه منسوخ شده ویندوز XP را اجرا می کند.

پایتخت اندلس مدت هاست که از تعداد کم پلیس رنج می برد ، منتقدان طولانی مدت معتقدند که واحدهای پلیس محلی به طور نامتناسبی در مکان های برجسته در مرکز شهر توزیع می شوند تا در مناطق مسکونی با جرم و جنایت زیاد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “پلیس سویل تحت تأثیر آتش سوزی برای پاسخ ندادن به تماس های اضطراری ، تحت فشار قرار دادید” متشکریم. برای روزانه بیشتر انگلیس اخبار، اخبار روزانه اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *