نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس در حال آمدن جسد نوزادی تازه متولد شده را از کانال لندن بیرون آورد

[ad_1]

پلیس در حال آمدن جسد نوزاد تازه متولد شده را از کانال لندن بیرون آورد
پلیس در حال آمدن جسد نوزاد تازه متولد شده را از کانال لندن بیرون آورد. تصویر: توییتر

MET POLICE بدن یک نوزاد تازه متولد شده را از کانال Grand Union در شمال غربی لندن بازیابی کنید

پلیس متروپولیتن در لندن گفت که آنها جسد نوزادی تازه متولد شده را از آنجا خارج کرده اند کانال اتحادیه بزرگ، حوالی Old Oak Lane ، درست قبل از ساعت 1:20 بعد از ظهر امروز یکشنبه 9 ، و اکنون آنها در حال جستجوی مادر هستند در حالی که تحقیقات برای مشخص کردن شرایط مرگ آغاز شده است.

خدمات اورژانس در منطقه واقع شده بودند ، اما طبق اعلام نوزاد در صحنه فوت شد express.co.uk، و هنگامی که پلیس در مد جسد نوزاد را بازیافت ، مادر برای کمک پزشکی فراخوانده شد.

سخنران آمبولانس لندن گفت: “ما امروز ساعت 1:35 بعد از ظهر در Oud Oak Lane ، NW10 ، برای گزارش جسد نوزادی که در کانال پیدا شده بود ، با ما تماس گرفتند. ما تعدادی از منابع را به سایت ارسال کردیم: یک افسر پاسخگویی به حوادث ، یک پیراپزشک پیشرفته ، یک سرپرست تیم بالینی و دو خدمه آمبولانس.

اضافه کردن: “ما همچنین تیم خود را برای پاسخگویی به مناطق خطرناک فرستادیم. متأسفانه تأیید شد که یک کودک در صحنه جان خود را از دست داده است. »

جاده ها و مسیرهای پیاده روی در نزدیکی Old Oak Lane توسط پلیس Met محاصره می شود زیرا تیم های متخصص در جستجوی هرگونه سرنخ هستند و به مردم می گویند كه این منطقه می تواند برای چند ساعت دیگر بسته شود.

شاهدان عینی این حادثه گفتند که ده ها افسر پلیس ، آمبولانس و وسایل نقلیه اورژانس آتش نشانی را که در محل حضور داشتند دیدند و غواصان را با لباس خیس مشاهده کردند.

شاهدی به نام جوئل به مyLondon“این یک مسیر محبوب برای دوچرخه سواران است و پلیس افراد زیادی را منحرف کرده است. خدمات اضطراری زیادی از جمله وسیله نقلیه تخصصی تری برای پاسخگویی به حوادث در آنجا وجود داشت. خبر بسیار ناراحت کننده ای ، انتظار نداشتم این اتفاق بیفتد. “

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *