نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس اسپانیا هویت یک مرد انگلیسی را پیدا کرد که در مالاگا مرده بود

[ad_1]

پلیس اسپانیا هویت یک مرد انگلیسی را پیدا کرد که در سلول زندان مالاگا مرده بود
پلیس اسپانیا هویت یک مرد انگلیسی را پیدا کرد که در سلول زندان مالاگا مرده بود. تصویر: Nacional Policia

پلیس اسپانیا هویت انگلیسی را پیدا کرد که هفته گذشته در سلول زندان مالاگا مرده بود

طبق گفته پلیس اسپانیا ایمیل روزانه، هویت یک زندانی مرد را که چهارشنبه گذشته ، 30 دسامبر در سلول زندان خود در زندان آلهورین د لا توره در نزدیکی مالاگا پیدا شد ، آشکار کرد ، به عنوان یک سرآشپز 51 ساله انگلیسی مستقر در کاستا دل سول ، لی آنتونی گاردینر ، که در زندان تا زمان محاکمه به قتل جان پندر ، تعطیلات ایرلندی ، در ژوئن 2019 در یک میخانه ایرلند در استراحتگاه Fuengirola اسپانیا.

یک منبع داخلی گفت: “او پس از عدم پاسخ به سرشماری صبح ، در رختخواب خود بی جان پیدا شد. او چندین ساعت مرده بود و برای نجات او کاری نمی توان کرد. مرگ هنوز در دست بررسی است ، اما همه نشانه ها خودکشی است. وی بر روی گردن خود بندهایی بسته بود و یادداشتی را نیز برای خود ترجیح داده بود که برای خانواده خود متأسف است.

در بیانیه یک منبع زندان اسپانیایی آمده است: “تحقیقات جداگانه قضایی و داخلی توسط زندان در جریان است و در این مرحله هیچ اظهار نظری در مورد علت احتمالی مرگ وجود ندارد.”

گاردینر ، یک سرآشپز در یک استراحتگاه موقت محبوب در نزدیکی و بدون سوابق قبلی پلیس ، در حالی که در توالت های یک میخانه محلی ایرلندی بود ، با دو بطری شکسته به پدر “بزرگ غول پیکر” پدر دو فرزند ، جان پندر از شنکیل ، South Co. بعد از اینکه پندر از قاتل ادعایی خود خواست همسرش را تنها بگذارد.

___________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “پلیس اسپانیا هویت یک مرد انگلیسی را که در سلول زندان مالاگا پیدا شده است ، فاش کرد” متشکریم.

برای دریافت اخبار روز انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *