نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پلیس آلیکانته هشدار داد که سواحل را خواهند بست

[ad_1]

پلیس آلیکانته هشدار داد که سواحل را خواهند بست
تصویر La Marina: Stock Photo EWN

پلیس آلیکانته هشدار داد که در صورت عدم رعایت بازدیدکنندگان ، آخر هفته سواحل را تعطیل می کنند

به عنوان اولین تعطیلات آخر هفته با جابجایی محدودیت های شهرداری به استان آلیکانته ، پلیس محلی هشدار داده است که در صورت عدم رعایت تعطیلات و افراد محلی از تعطیلی سواحل دریغ نخواهند کرد.

رئیس ژنرالیت والنسیانا ، خیمو پوئیگ ، در 24 ژانویه فرمان جدیدی را منع کرد که تجمع بیش از دو نفر از خانواده های مختلف در ملاقات عمومی را ممنوع می کند و این امر در مورد سواحل آلیکانته نیز صدق می کند. بعلاوه ، شهرهایی که بیش از 50،000 نفر ساکن هستند ، مجبور می شوند از 15:00 روز جمعه تا 6:00 صبح روز دوشنبه تا 15 فوریه محیط را ببندند.

خوزه رامون گونزالس ، مشاور امنیت شورای شهر آلیکانته توصیه کرد که ظرفیت ساحل در تمام آخر هفته کنترل شود و اگر خطری برای سلامتی شهروندان وجود داشته باشد ، بسته خواهد شد.

این هشدار در حالی است که این منطقه برای آخرین بار در دهه 1980 شاهد دمای رکورد است و انتظار می رود جمعیت آخر هفته آخر هفته به ساحل برخورد کنند.

با پیش بینی دمای بهار که طی چند روز آینده انتظار می رود ، آقای گونزالس علناً از شهروندان خواست “با حداکثر مسئولیت برای جلوگیری از شیوع بیماری” اقدام کنند.

مشاور توصیه کرد: همراه با افسران عابر پیاده ، پلیس با موتورسیکلت های چهار چرخ در سواحل گشت زنی می کند و هواپیماهای بدون سرنشین نیز وضعیت را از بالا کنترل می کنند تا اطمینان حاصل شود که فاصله اجتماعی حفظ می شود و ازدحام بیش از حد رخ نمی دهد.

______________________________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکریم: “پلیس آلیکانته هشدار می دهد که سواحل را خواهد بست.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *