نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پشتیبانی تجاری باید ادامه یابد اتاق بازرگانی را هشدار می دهد

[ad_1]

اتاق بازرگانی انگلیس خواستار ادامه حمایت از تجارت است. تصویر: BCC

اتاق بازرگانی انگلیس هشدار داده است که حمایت از تجارت باید ادامه یابد زیرا انگلیس چهار هفته دیگر محاصره را تحمل می کند.

صدها هزار شغل ممکن است طولانی نباشد و دولت باید تمام تلاش خود را برای کاهش ضربه چکش انجام دهد.

کلر واکر ، مدیر عامل مشترک با نفوذ اتاق بازرگانی انگلیس، گفت ، “مشاغل از این کاهش بهبود در انگلیس ناامید خواهند شد. این تاخیر در رفع محدودیت ها ضربه ای سنگین به آن دسته از شرکت هایی است که باید بسته بمانند و برای کسانی که همچنان توانایی خود را در تجارت به شدت محدود می دانند ضربه بزرگی خواهد دید.

“بسیاری از شرکت ها برای زنده ماندن در طول بیماری همه گیر و مبارزه با خسارت وارد شده به جریان نقدی و درآمد خود به طرز باورنکردنی جنگیده اند. آنها ناامیدانه می خواهند سهم خود را در بهبودی بازی کنند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که آنها پشتیبانی و شفافیتی را پیدا می کنند که به آنها فرصتی برای انجام این کار می دهد.

وی گفت: “اگر ما اکنون شاهد حمایت دولت از تجارت از دولت باشیم ، استثنایی خواهد بود ، با توجه به اینکه برخی از شرکت ها قادر به تجارت کامل نخواهند بود و برخی دیگر مجبور خواهند شد که به هیچ وجه تجارت نکنند.”

واکر خواستار اعطای کمک مالی و تمدید طرح تعلیق مالیات بر ارزش افزوده برای مشاغل آسیب دیده شد.

“دولت باید کمک های نقدی اضافی حداقل معادل سطح پیش بینی شده در اولین محاصره ارائه دهد و کاهش پرداخت های دولت را در برنامه اجرای برنامه ریزی شده برای اوایل ژوئیه به تأخیر بیندازد. وی گفت: دولت همچنین باید طرح بیمه بیمه اتکایی اعتبار تجاری را تا پایان ماه ژوئن تمدید کند تا اختلالات احتمالی در پوشش بیمه را به حداقل برساند.

“دولت باید با وام دهندگان همکاری کند تا اطمینان حاصل شود که صبر کافی برای کسانی که از طرح های اعتباری دولت استفاده کرده اند و قبلاً بازپرداخت وام خود را بدون امکان باز کردن کامل آن شروع کرده اند ، وجود دارد.

وی افزود: “تمدید طرح به تعویق انداختن مالیات بر ارزش افزوده و کاهش 100 درصدی تعرفه های تجاری برای مشاغل واجد شرایط نیز باید با توجه به مدت تأخیر و تأثیر آن بر شرکت های پذیرایی در نظر گرفته شود.”


از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *