نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پس از خروج انگلیس از بازار واحد ، اولین کامیون از یوروتونل خارج می شود

[ad_1]

اولین کامیون پس از خروج انگلیس از بازار واحد از یوروتونل خارج می شود
پس از خروج انگلیس از بازار واحد ، اولین کامیون از یوروتونل خارج می شود. تصویر: @ jerrymclain- توییتر

پس از خروج انگلیس از بازار واحد ، اولین کامیون از یوروتونل خارج می شود.

با تحقق انحراف تاریخی انگلیس از بازار واحد ، اولین کامیون از طریق کنترل Eurotunnel عبور کرد و به سمت اروپا حرکت کرد. “افتخار” به راننده اسلاوی ایوانف شومیکوف تعلق گرفت ، که در حالی که اواخر شب سال نو توسط کارمندان پردازش می شد ، لبخند زد و دست تکان داد.

وسیله نقلیه او ادی استوبارت کمی بعد از ساعت 11 از کنترل Eurotunnel در Folkestone Kent عبور کرد. به تازگی ، صحنه ها در دوور ساکت بوده اند و در عوض بسیاری از شرکت های هواپیمایی ترجیح می دهند که دور بمانند و از اولین کسی که کنترل مرز جدید را آزمایش می کند خودداری کنند.

به دلیل شمارش معکوس انگلیس تا ساعت 23:00 و پایان دوره گذار Brexit به دنبال صحنه های آشفته جاده در هفته گذشته ، ترس گسترده ای از اخلال در کنت وجود داشت. کابوس صف های طولانی کامیون ها ممکن است در نهایت واقعیت پیدا نکند ، زیرا مشاغل می خواهند به طور کلی از کانال مانش جلوگیری کنند و مقامات گمرک رویکردی “انعطاف پذیر” می گیرند.

مقامات انگلیسی اصرار دارند که اطمینان دارند سازوکارهای لازم موجود و آماده کار هستند. سخنگوی شاتل گفت ، تغییر در سیستم های یوروتونل با خروج انگلیس از بازار واحد و اتحادیه گمرک “روان” است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “اولین کامیونی که از یوروتونل پس از خروج انگلیس از بازار واحد خارج شد” اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *