نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پسر جوان را در بشکه ای به زنجیر کشیدند و مجبور کردند در فضولات بایستند

[ad_1]

پسر جوان را در بشکه ای به زنجیر کشیدند و مجبور به دفع مدفوع کردند
پسر جوان را در بشکه ای به زنجیر کشیدند و مجبور کردند در فضولات بایستند Credit: Pixabay

پسر جوان در یک بشکه به زنجیر کشیده شد و مجبور شد در فضولات خانواده خودش بایستد.

پسربچه 11 ساله توسط خانواده از خانواده نجات یافت و پسر جوان را در زنجیر و در بشکه فلزی نگه داشت و مجبور به مدفوع و ادرار شد. پلیس برزیل پس از اینکه همسایگان نگران به مقامات گفتند پسر جوان خانواده در مدرسه یا بازی با دوستانش در منطقه دیده نشده بود ، نجات یافت.

وقتی پلیس در تاریخ 30 ژانویه وارد املاک شد ، کشف تکان دهنده ای از پسر جوان را که برهنه بود و در بشکه دستبند بسته بود ، کشف کرد. او بیرون در یک ساختمان کوچک بود و بشکه را با آجر و یک ظرفشویی پوشانده بودند تا او را از خانواده دور نکند.

تاکنون سه نفر از اعضای خانواده دستگیر شده اند ، پدر پسر 31 ساله ، دوست دختر پدر 39 ساله و دختر دوست دختر 22 ساله هستند. هر سه به ظن شکنجه یک پسر 11 ساله دستگیر شدند.

به گفته مقامات ، این پسر بچه بدون لباس پیدا شد و بسیار ضعیف بود و از سو mal تغذیه رنج می برد. او نمی توانست بنشیند زیرا پاهای او از مدت طولانی ایستادن ورم کرده بود.

پسر پس از مداوا در بیمارستان تحت مراقبت یکی از اعضای خانواده قرار گرفت.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکرم. “پسر جوان را به زنجیر انداختند و مجبور به ماندن در مدفوع شد” برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.

مقاله قبلیبیش از یک سوم لاک پشت های نجات یافته در پلاستیک ها یا تورها گرفتار شده اند
مقاله بعدیتونس: سه نفر به جرم مصرف حشیش به 30 سال زندان محکوم شدند

الکس گلن

الکس گلن خبرنگار بزرگترین روزنامه اسپانیایی زبان اسپانیا ، اخبار هفتگی یورو است. او پیش از این به مدت 15 سال در NHS کار می کرد تا اینکه در سال 2018 به اسپانیا نقل مکان کرد. او عاشق سبک زندگی ، زبان و فرهنگ اسپانیایی است و چندین سال را برای یادگیری زبان اسپانیایی صرف کرد تا قبل از مهاجرت به اسپانیا برای کیفیت بهتر زندگی او در کوه های آلمریا ، جایی که دوست دارد در جامعه ای روستایی که ترکیبی از مهاجران و اسپانیایی ها دارد ، پناه گرفته است. او در اوقات فراغت خود از پیاده روی ، خواندن و کاوش در منطقه ای که در آن زندگی می کند لذت می برد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.