نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پسری 12 ساله هفته ها پس از آلوده شدن به ویروس کرونا به طور ناگهانی در گیخون جان خود را از دست داد

[ad_1]

پسری 12 ساله هفته ها پس از آلوده شدن به ویروس کرونا در Gijon درگذشت
اعتبار: مارتین سانچز

پسری 12 ساله از گیخون در ساعات اولیه 1 ژانویه در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان دانشگاه مرکزی در آستوریاس (HUCA) به دلیل اختلالات شدید التهابی هفته ها پس از عفونت با Covid-19 درگذشت.

وی روز سه شنبه ، 29 دسامبر ، ساعاتی پس از شروع به احساس ناخوشی ، تب و بثورات در بیمارستان کابوئز بستری شد. وقتی او ناگهان بدتر شد ، روز بعد به HUCA منتقل شد.

وی در بخش مراقبت های ویژه در کما القا شد ، اگرچه مشکلات التهابی که بر او وارد شد ، اندام های حیاتی وی را تحت تأثیر قرار داد ، بنابراین شرایط غیرقابل برگشت بود.

این کودک هیچ آسیب شناسی قبلی نداشت و دوست داشت فوتبال بازی کند.

اکنون متخصصان بهداشت در حال بررسی پرونده هستند تا علت مرگ کودک را مشخص کنند.

تعداد کودکان آلوده به Covid-19 در این موج دوم (12 درصد) بیشتر از موج اول (یک درصد) بود.

طی موج اول ، 1400 مورد تشخیص داده شد که کمتر از 25 درصد آنها به بستری شدن در بیمارستان نیاز داشتند و فقط 52 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.

در موج دوم ، تا ماه سپتامبر ، 66000 مورد در کودکان توسط گزارش شده است وزارت بهداشت.

علائم كودكان معمولاً كمتر و خفیف تر از بزرگسالان است ، رشد خوبی دارند و فقط یك درصد آنها باید در بیمارستان بستری شوند. مشکلات التهابی بسیار نادر است ، اما وقتی بروز می کند ، معمولاً در کودکان بزرگتر ، بسیار جدی است.

کودکان کمتر به دیگران آلوده می شوند و علائم آن معمولاً شامل تب ، آب مروارید ، ورم معده و روده و گاهی اوقات ذات الریه است.

علائم در کودکان بالای 10 سال بدتر ظاهر می شود و شامل سردرد ، استفراغ و تعداد گلبول های سفید خون است.

در موارد جدی تر ، مانند پسری که در گیخون فوت کرد ، مشکلات التهابی مشاهده می شود و اغلب نیاز به درمان فشرده است.


با تشکر از شما که وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید ، “پسربچه 12 ساله هفته ها پس از آلوده شدن به ویروس کرونا به طور ناگهانی در Gijon جان خود را از دست داد.” برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.