نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پسری به جرم تعرض به یک اوتیسم نوجوان دستگیر شد

[ad_1]

پسری به جرم تعرض به یک اوتیسم نوجوان دستگیر شد
یک جوان دستگیر و دو نفر دیگر مورد بازجویی قرار گرفتند

پلیس کاتالان یک نوجوان را به دلیل شرکت در حمله گروهی به یک جوان 16 ساله اوتیستیک در بارسلونا دستگیر کرد.

مقتول در گوشه ای قرار داشت و توسط گروهی از نوجوانان که این آزار و اذیت را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بودند ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این ویدئو ویروسی شد.

قربانی پس از درآوردن پیراهن خود با فریاد و گریه از حمله وحشیانه فرار کرد.

مهاجمین که یکی از آنها با استفاده از چوب او را کتک زدند ، تلفن همراه و زنجیر وی را نیز به سرقت بردند.

Mossos d’Esquadra گزارش می دهد که این باند ، بیشتر پسران و برخی دختران ، نوجوان را در نزدیكی خان باتیلو ، در منطقه سانتس از شهر تعقیب كردند ، در حالی كه دیگران تماشا می كردند و مرتباً او را لگد می زدند و هیچ كاری برای جلوگیری از حمله انجام ندادند.

آنها پس از گزارش وقایع دیروز ، دوشنبه ، 4 ژانویه ، تحقیقات را برای شناسایی عاملان آن آغاز کردند. یکی از آنها نیز زیر 18 سال پس از تسلیم شدن در برابر پلیس دستگیر شده و دو نوجوان دیگر که به پلیس مراجعه کرده بودند آزاد شده اند. فرد بازداشت شده به رهبری حمله و سرقت تلفن همراه و دیگران به شرکت در حمله متهم شده اند.

انجمن اینسانیا گفت که قربانی اوتیسم است ، اگرچه پلیس در ابتدا این موضوع را تأیید نکرد. از آن زمان ، آنها تلفن پسر را پس داده اند و همه مهاجمان را شناسایی کرده اند.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز اقدامات جوانان درگیر در این حمله را محكوم كرد و پیامی را برای قربانی و خانواده اش ارسال كرد.

در همین حال ، گفته می شود که سلامتی قربانی خوب است و از آن زمان ویدئویی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و از مردم برای حمایتشان تشکر کرده است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “پسر دستگیر شده برای حمله به نوجوان اوتیستیک” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *