نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پسربچه ای 4 ساله پس از گاز گرفتن سگ در کوردوبا جان خود را از دست داد

[ad_1]

پسربچه ای 4 ساله پس از گاز گرفتن سگ در کوردوبا جان خود را از دست داد
پسربچه ای 4 ساله پس از گاز گرفتن سگ در کوردوبا جان خود را از دست داد

یک پسر بچه 4 ساله بر اثر گاز گرفتن سگ هنگام خوابیدن در رختخواب در لوسنا ، کوردوبا جان باخت.

یک پسر بچه 4 ساله پس از گاز گرفتن سگ هنگام خواب زود هنگام یکشنبه ، 5 سپتامبر ، در لوسنا (کوردوبا) ، بر اساس گزارش Emergencias 112 Andalucía.

شاهدان حوالی ساعت 3:12 بامداد یکشنبه 5 سپتامبر به خدمات اضطراری هشدار دادند تا گزارش دهند که یک کودک چهار ساله توسط سگی (مالینوی بلژیکی) در یک خانه روستایی واقع در جاده لوس لانوس ، که بین روته و لوسنا ، کیلومتر 4.

به گفته یکی از شاهدان ، سگ متعلق به خانواده پسر بود. به گفته پلیس محلی ، لوسنا ، پسر کوچک ، که نام اصلی آن DCQ است ، پسر یک زوج جوان است که امنیت خانه روستا را بر عهده دارند و در یک خانه کوچک زندگی می کنند که صاحبان مزرعه آن را تأمین می کنند.

مادر کودک اهل لوسنا و مرد کلمبیایی تبار است. والدین پسر خود را به رختخواب انداخته بودند ، اما در ساعتی از صبح سگ وارد اتاق خواب او شد و به شدت به او حمله کرد که در نهایت زخم ها او را کشت.

کودک بلافاصله با یک ماشین شخصی به مرکز بهداشت شهرداری منتقل شد. به گزارش 112 ، سرویس های بهداشتی Junta de Andalusia بعداً مرگ وی را تایید کردند و پزشک کشیک صبح امروز.

پلیس ملی در حال حاضر تحقیقات را بر عهده گرفته است ، زیرا سایر سازمانها ، پلیس محلی و یک واحد رابط پلیس مستقل ، زودتر مداخله کردند.

بیشتر بخوانید:

آیا مالینوی بلژیکی یک نژاد مهاجم محسوب می شود؟

یک سگ قوی و خشن ، مالینوی بلژیکی طیف گسترده ای از خلق و خو و پرخاشگری را از خود نشان می دهد. این نژاد برای خانوارهایی که بچه های کوچک و نوسانی دارند مناسب نیست. مالینوی بلژیکی یک نژاد کار با نیازهایی است که فقط یک صاحب با تجربه می تواند آنها را برآورده کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم ، حتماً به وب سایت یورو ویکلی نیوز (اخبار هفته ای یورو) برای همه اخبار محلی و بین المللی فعلی خود مراجعه کنید و به خاطر داشته باشید ، همچنین می توانید ما را دنبال کنید فیس بوک و اینستاگرامبه[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *