نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پرونده های ایرلندی در Covid 100000 مورد دارد

[ad_1]

پرونده های ایرلندی در Covid 100000 مورد دارد
تونی هولوهان ، رئیس ارشد پزشکی ، از مردم ایرلند خواسته است طوری رفتار کنند که گویی از قبل آلوده شده اند – منبع تصویر: توییتر

تعداد موارد Covid-19 در ایرلند به بیش از 100000 مورد رسیده است ، مقامات بهداشتی از مردم می خواهند که این لحظه مهمی برای بیماری همه گیر این کشور است.

امروز (3 ژانویه) ، بخش بهداشت 4962 مورد دیگر و 7 مورد مرگ جدید را در سراسر جمهوری اعلام کرد. این در مجموع به 101،887 مورد در ایرلند و در مجموع به 2،259 مرگ منجر می شود.

دکتر تونی هولوهان ، رئیس ارشد پزشکی ایرلند هشدار داد: “ما شاهد هجوم واقعاً قابل توجهی از عفونت ها هستیم که منجر به افزایش بسیار سریع هم بستری شدن در بیمارستان و هم پذیرش در بخش های مراقبت های ویژه می شود.

“این نه تنها برای سیستم بهداشتی پایدار نیست ، بلکه یک سطح عمیق نگرانی از بیماری ها و رنج های قابل پیشگیری است که ما باید با هم کار کنیم تا در اسرع وقت با آنها مقابله کنیم.”

بیشترین غلظت عفونتهای جدید در پایتخت پرجمعیت دوبلین (1260) و پس از آن شهرستانهای لیمریک (350) و کورک (238) است که هر دو شهرهای بزرگی دارند.

اندکی پس از کریسمس ، ایرلند وارد قفل ملی کامل در سطح 5 شد تا جهش چشمگیر در موارد را محدود کند ، زیرا دولت نگران است که احتمال ابتلا به این بیماری در عفونتها بسیار بیشتر از آمار رسمی باشد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در “ایرلند Covid 100000 پرونده را هدایت می کند” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *