نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پرنس چارلز و کامیلا در هایگروو یک اتاق وحشت دارند

[ad_1]

پرنس چارلز و کامیلا در هایگروو یک اتاق وحشت دارند
پرنس چارلز و کامیلا در هایگروو یک اتاق وحشت دارند. تصویر: ویکی مدیا

پرینس چارلز و کامیلا دارای یک اتاق وحشت در هایگروو ، همراه با غذا و خون اضافی هستند

آنها امشب (شنبه) در “اسرار کاخ های سلطنتی” در شبکه 5 ، بینندگان را به محل اقامت استانی مورد علاقه پرنس چارلز در گرجستان ، هاگ گرووس هاوس می برند ، معروف به باغ های دیدنی.

اما خانه یک ویژگی غیرمعمول دارد ، همانطور که برایان هووی ، زندگینامه نویس سلطنتی ، در کتاب خود قبل از کورگی اشاره نکرد ، چگونه خانه هایگروو مجهز به اتاق وحشت اندود شده استیل شامل انواع ملزومات است.

هوی می نویسد: “وسایل پزشکی در داخل وجود دارد ، از جمله ظروف با گروه خونی چارلز و کامیلا ، غذا و نوشیدنی با ماندگاری طولانی ، یک اسلحه ساز ، فرستنده های رادیویی مجهز به دریافت سیگنال حتی در دیواره های فولادی ، دستگاه های تصفیه هوا و توالت های شیمیایی.”

این اتاق برای زوج سلطنتی طراحی شده است که در صورت نیاز به مدت طولانی پنهان شود و گفته می شود چنان محکم است که “حتی اگر بقیه خانه نیز خراب شود ، دست نخورده به طبقه زیرین سقوط خواهد کرد”.

دوک شاهزاده چارلز کورنوال املاک Eastcote ، Gloucestershire را در سال 1980 از پدر نخست وزیر اسبق انگلیس ، هارولد مکمیلان خریداری کرد و 40 سال در آنجا زندگی کرده است ، البته آن را با شاهزاده خانم دایانا و شاهزاده ویلیام جوان و شاهزاده هری در اوایل زندگی مشترک به اشتراک گذاشت. سالها سالها

_______________________________________________

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “شاهزاده چارلز و کامیلا در هیگرگرو اتاق وحشت دارند” متشکریم.

برای اخبار روز بیشتر انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *