نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پرنس هری گفت که او در باغ وحش Firm زندگی می کند

[ad_1]

پرنس هری گفت زندگی او در این شرکت ترکیبی از نمایش ترومن و یک باغ وحش بود.
پرنس هری گفت زندگی او در این شرکت ترکیبی از نمایش ترومن و حضور در یک باغ وحش بود. تصویر: توییتر

پرنس هری گفت زندگی او در این شرکت ترکیبی از نمایش ترومن و یک باغ وحش بود.

در یک مصاحبه گسترده پادکست ، پرنس هری گفت که وجود او در سلطنت انگلیس “ترکیبی بین نمایش ترومن و حضور در باغ وحش” است.

بر اساس گزارشی از نگهبان.

هری در مصاحبه ای با گفت: “من پشت پرده را دیده ام ، مدل تجاری را دیده ام ، من می دانم که این عملیات چگونه کار می کند و چگونه کار می کند” Podcast Expert برای صندلی راحتی، به میزبانی بازیگر داکس شپارد.

“من نمی خواهم بخشی از این باشم. او با اشاره به دیانا ، پرنسس ولز ، که پس از طلاق از شاهزاده چارلز توسط پاپاراتزی مورد تحقیق قرار گرفت و سپس در یک تصادف اتومبیل در پاریس در سال 1997 درگذشت ، اضافه کرد.

دوک ساسکس گفت که او متعجب است ، “چگونه می خواهم مستقر شوم ، یک زن و یک خانواده داشته باشم وقتی که می دانم این اتفاق دوباره تکرار خواهد شد؟”

آخرین اظهارات هری حدود سه ماه پس از یک مصاحبه انفجاری با اپرا وینفری ، که در آن او و همسرش مگان مارکل گفتند ، یکی از اعضای خانواده سلطنتی ابراز نگرانی کرده است که رنگ پوست اولین کودک آنها که بعداً متولد نشده است ، ابراز نگرانی کرده است. . در جریان بحث با خانم وینفری ، هری همچنین خانواده را به عدم حمایت از مگان در هنگام مبارزه با افسردگی متهم کرد.

هری ماه گذشته پس از بازنشستگی از وظایف سلطنتی خود در سال گذشته برای اولین بار به انگلیس بازگشت تا در مراسم خاکسپاری پدربزرگش ، شاهزاده فیلیپ ، که بسیاری از بینندگان به دنبال نشانه های تنش بین هری و برادر بزرگتر او بودند ، شرکت کند.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *