نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پاکسازی بزرگ پس از طوفان فیلومنا آغاز شد

[ad_1]

بخشی از آسیب را بررسی کنید
بررسی برخی از خسارات اعتبار: شورای ماربلا

شورای ماربلا بیش از 200 نفر از نیروهای امنیتی محلی (پلیس محلی ، آتش نشانی و حفاظت از مدنی) و همچنین مقامات خدمات عملیاتی ، پارکها و باغها و نظافت را برای پاکسازی پس از طوفان Philomena بسیج کرد.

این مورد توسط شهردار آنجلس مونوز تأیید شد ، وی روز شنبه (9 ژانویه) به ترتیب با همراهی مشاوران ایمنی عمومی و کار و نظافت خوزه ادواردو دیاز و دیگو لوپز از مناطقی که تحت تأثیر طوفان قرار گرفته اند بازدید کرد.

گزارش شده است که آتش نشانان در طی چند ساعت در مجموع سی بازدید ایمنی انجام داده اند که بیش از پنجاه تماس اضطراری در اواسط طوفان در مرکز هماهنگی عملیاتی ماربلا (CECOP) دریافت شده است.

مونوز گفت: “امروز ما در حال ارزیابی خسارت های مادی به زمین هستیم” ، افزود که “فوری ترین كارها از قبیل از بین بردن درختان یا وسایل نقلیه آغاز شده است و تعمیرات بخشهای ال پاسو از روز دوشنبه آغاز می شود.”

تور وی شهردار را به ساحل آرتولا ، در لاس چاپاس ، در اثر امواج آسیب دیده و یک نوار ساحلی تحت تأثیر قرار داد ، برد. مسکن اجتماعی در منطقه ای که درخت سقوط کرده است بدون ایجاد آسیب. مترو A-7 ، نزدیک ساختمان گلدن بیچ ، که در اثر بالا آمدن آب جاری شد و Paseo Maritimo ، نزدیک ساحل El Ancon ، جایی که بخشی از دیوار فرو ریخت.

از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “پاکسازی بزرگ پس از طوفان فیلومنا آغاز می شود” متشکریم.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *