نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پاول ریتر در شام جمعه شب با حضور در تلویزیون Moving Final ظاهر می شود

[ad_1]

ظاهر نهایی تلویزیون پل ریتر
پاول ریتر آخرین حضور تلویزیونی متحرک خود را در شام ویژه جمعه شب قبل از مرگ نشان می دهد: توییتر

پاول ریتر آخرین حضور تلویزیونی متحرک را در شام ویژه شب جمعه قبل از مرگ انجام می دهد.

پل ریتر ، بازیگر مارتین گودمن متاسفانه در آوریل درگذشت ، اما جمعه شب در شام ویژه سالگرد شرکت کرد که کمی قبل از مرگ از شبکه 4 پخش شد.

ماه گذشته ، گزارش شد که پل در سن 54 سالگی بر اثر تومور مغزی کمی قبل از پخش قسمت 10 ساله تعطیلات این برنامه درگذشت – طبق گفته اکسپرس

ریتر، که در سن 54 سالگی درگذشت ، در نمایش از پیش ضبط شده حاضر شد تا درباره نقش اصلی خود در این کمدی صحبت کند. اگرچه وی به دلیل بیماری خود به طور متوسط ​​تحت درمان قرار گرفت ، اما پل مصمم بود که از این برنامه فیلمبرداری کند.

پیش از حضور ستاره فقید روی صفحه ، این موسیقی متن توضیح داد: “” در طول فیلمبرداری این مستند ، پل ریتر از یک بیماری جدی رنج می برد که در نهایت جان او را گرفت. اما پل هنوز می خواست برای نشان دادن قدردانی خود و به اشتراک گذاشتن بینش خود برای کمدی فوق العاده مارتین گودمن در آن شرکت کند. “

به نظر می رسد پدر این دو در حالی که در مورد شخصیت دوست داشتنی و برخی از قسمت های مورد علاقه اش صحبت می کند ، از بخشهای خود از خانه فیلم می گیرد.

“افرادی مانند مارتین چیزی در او دارند که آنها را به یاد پدر نیمه لباس خود می اندازد ، احتمالاً با بدشانسی بالای سر و اریک موراکبی مشخصات فنی. فکر می کنم او از بهداشت ایمن است! پل از یک شخصیت شاد صحبت کرد.

درباره ی، عطف به توییتر، یک نفر نوشت: “کلمات نمی توانند احساسی را که هنگام تماشای سالگرد ویژه شام ​​# جمعه می بینم توصیف کنند. دلم می شکند که پاول ریتر اینجا نیست تا ببیند چگونه پخش می شود.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *