نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پادشاه فیلیپه اولین مدال افتخار اندلس را دریافت می کند

[ad_1]

پادشاه فیلیپه ششم اولین مدال افتخار آندلس را دریافت می کند. اعتبار:casareal

پادشاه فیلیپه ششم اسپانیا روز دوشنبه 14 ژوئن از کاخ سن سان تلمو از اندلس افتخار دریافت می کند.

پادشاه اولین شخصی خواهد بود که به این جایزه دست می یابد زیرا “مطابق با جونتای اندلس.”

هیئت اندلس باید فردا ، دوم ژوئن این مصوبه را تصویب کند و پارلمان از تصمیم گیری مطلع می شود.

خوانما مورنو ، رئیس جونتای دو اندلس پیشنهاد کرده است که پادشاه اولین دریافت کننده جایزه باشد.

“دارنده تاج ، مظهر اصول و ارزشهایی است که هویت جمعی ما را به عنوان یک ملت اسپانیایی حفظ و تقویت می کند و بهترین معیارهای هماهنگی ، آرامش ، شور و اشتیاق و عزم راسو برای مقابله با فرصتهای موجود در اندلس را فراهم می کند ، ما بهبود می یابیم و ما برای آینده همکاری خواهند کرد “، دولت در یک بیانیه مطبوعاتی قابل توجه گفت.

“جامعه جهانی به عنوان یک کل ، و در آن جامعه اسپانیا و اندلس ، یکی از فداکارترین لحظات تاریخ مدرن را تجربه می کند. چالشی که یکبار دیگر و با مهارتهای سازمانی غیرمعمول خشن آزمایش می کند. سطح مقاومت به عنوان یک سیستم اقتصادی – اجتماعی ؛ ثبات و مناسب بودن نهادهای آن ؛ و به عنوان یک عنصر اصلی ، همکاری بین آنها و انسجام شهروندان و نمایندگان آنها در مورد اهداف مشترک آنها است. این بیانیه افزود: شکل فیلیپه ششم آندلوسی ها را در این شرایط اضطراری آینه ای از نقاط قوت و قدرت اخلاقی آنها برای رشد تواناییهایشان فراهم می کند.


اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

از شما برای خواندن متشکریم ، و حتماً اخبار هفته هفته را برای همه اخبار محلی و بین المللی خود ببینید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *