نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

پادشاه سابق در ابوظبی توسط دوربین اسیر شد

[ad_1]

پادشاه سابق در ابوظبی توسط دوربین اسیر شد
عکس رسمی پادشاه اعتبار: Casa de SM el Rey

خوان کارلوس اول پادشاه اسپانیا در ابوظبی با دو نفر اسکورت عکس گرفته شد.

در تصاویر اختصاصی به دست آمده از یک برنامه تلویزیونی ویوا لا ویدا پخش شده از کانال تلویزیونی ملی Telecinco ، پادشاه افتخاری بسیار ضعیف به نظر می رسد ، همراه با دو اسکورت در مارینا در نزدیکی هتلی که در 29 دسامبر اقامت داشت.

این اولین عکس از خوان کارلوس اول از زمان انتقال او به امارات متحده عربی در ماه اوت است. در آن زمان ، وی علناً تصمیم خود در مورد انتقال اسپانیا را اعلام كرد و اظهار داشت كه این امر به دلیل “عواقب عمومی حوادث گذشته” مربوط به زندگی شخصی وی و تسهیل نقش پسرش به عنوان رئیس دولت بوده است. از جمله این وقایع می توان به رابطه وی با کورینا لارسن ، تحقیق در مورد حساب های بانکی خارج از کشور و کمک های میلیونی اشاره کرد که ادعا می کند از عربستان سعودی دریافت کرده و آن را به اداره مالیات اعلام نکرده است.

دادستانی دیوان عالی کشور حداقل سه خط تحقیق علیه پادشاه سابق دارد که 678393 یورو برای پوشش بدهی مالیاتی به دلیل عدم پرداخت مالیات مبالغی که پس از کناره گیری از او در ژوئن 2014 دریافت کرده ، پرداخت کرده است.

در اواسط ماه دسامبر ، او فاش کرد که برای کریسمس به اسپانیا برنمی گردد ، زیرا در بیماری همه گیر ویروس کرونا در معرض خطر است.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری ، پادشاه سابق گرفته شده در دوربین در ابوظبی گرفتید متشکریم برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *