نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ویارئال در فینال لیگ یوفا اروپا 2021 حضور دارد


ویارئال در فینال لیگ یوفا اروپا 2021 حضور دارد
ویارئال در فینال لیگ یوفا اروپا 2021 حضور دارد. تصویر: توییتر

VILLARREAL پس از برگزاری تساوی آرسنال در لندن ، به فینال لیگ یوفا اروپا 2021 وارد می شود

ویارئال ، تیم “گاه به گاه” از لالیگا اسپانیا ، رویای اروپایی خود را تحقق بخشید و در سال 2021 با بازی مساوی 0-0 مقابل فینال لیگ یوفا اروپا به فینال رسید. انبار مهمات، که در ورزشگاه امارات در لندن امشب ، پنجشنبه 6 ، در مجموع 2-1 پیروز شود.

بدترین سناریو آرسنال این بود که برای تساوی بازی و بردن وقت اضافی به یک گل احتیاج داشتند ، اما این اتفاق هرگز نخواهد افتاد ، زیرا خط پیراهن زرد پشت اسپانیایی ها نگه داشت و توپچی ها بعید به نظر می رسید. نزدیکترین ضربه از ضربه ای است که به تیر برخورد می کند پیر امریک اوبامیانگ.

حتی وقتی بازی از دست آنها فرار کند ، میکل آرتتامردان فقط به دنبال جنگ نبودند نیکلاس پپه و امیل اسمیت روو با شروع نیمه دوم شوت زیادی زدند و ضربه سر اوبامیانگ دوباره به تیر دروازه برخورد کرد.

به نظر می رسد این نتیجه پایان 25 دقیقه حضور بی وقفه آرسنال در فوتبال اروپا است و به دست می آید اونای امری، مدیری که در سال 2019 برکنار شد باید نسبت به کسانی که در سالن قدرت در امارات هستند ، وحشتناک باشد.

با نیمه نهایی دیگر که با پیروزی 8-5 منچستر یونایتد مقابل رم سری آ به پایان می رسد ، ویارئال می تواند در یک بازی باورنکردنی منتظر آخرین قهرمان اروپا در فینال باشد ورزشگاه میایسکی در گدانسک، لهستان ، چهارشنبه ، 26 مه ، همانطور که گزارش شده است bbc.com.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد شدن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *