نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ویارئال در فینال لیگ یوفا اروپا 2021 حضور دارد

[ad_1]

ویارئال در فینال لیگ یوفا اروپا 2021 حضور دارد
ویارئال در فینال لیگ یوفا اروپا 2021 حضور دارد. تصویر: توییتر

VILLARREAL پس از برگزاری تساوی آرسنال در لندن ، به فینال لیگ یوفا اروپا 2021 وارد می شود

ویارئال ، تیم “گاه به گاه” از لالیگا اسپانیا ، رویای اروپایی خود را تحقق بخشید و در سال 2021 با بازی مساوی 0-0 مقابل فینال لیگ یوفا اروپا به فینال رسید. انبار مهمات، که در ورزشگاه امارات در لندن امشب ، پنجشنبه 6 ، در مجموع 2-1 پیروز شود.

بدترین سناریو آرسنال این بود که برای تساوی بازی و بردن وقت اضافی به یک گل احتیاج داشتند ، اما این اتفاق هرگز نخواهد افتاد ، زیرا خط پیراهن زرد پشت اسپانیایی ها نگه داشت و توپچی ها بعید به نظر می رسید. نزدیکترین ضربه از ضربه ای است که به تیر برخورد می کند پیر امریک اوبامیانگ.

حتی وقتی بازی از دست آنها فرار کند ، میکل آرتتامردان فقط به دنبال جنگ نبودند نیکلاس پپه و امیل اسمیت روو با شروع نیمه دوم شوت زیادی زدند و ضربه سر اوبامیانگ دوباره به تیر دروازه برخورد کرد.

به نظر می رسد این نتیجه پایان 25 دقیقه حضور بی وقفه آرسنال در فوتبال اروپا است و به دست می آید اونای امری، مدیری که در سال 2019 برکنار شد باید نسبت به کسانی که در سالن قدرت در امارات هستند ، وحشتناک باشد.

با نیمه نهایی دیگر که با پیروزی 8-5 منچستر یونایتد مقابل رم سری آ به پایان می رسد ، ویارئال می تواند در یک بازی باورنکردنی منتظر آخرین قهرمان اروپا در فینال باشد ورزشگاه میایسکی در گدانسک، لهستان ، چهارشنبه ، 26 مه ، همانطور که گزارش شده است bbc.com.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد شدن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *