نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وکیل سابق دونالد ترامپ برای شهادت علیه رئیس جمهور به دلیل “عمل نادرست”

[ad_1]

وکیل سابق دونالد ترامپ علیه رئیس جمهور شهادت خواهد داد
وکیل سابق دونالد ترامپ علیه رئیس جمهور به دلیل “اشتباهات” شهادت خواهد داد. تصویر: Pixabay

مایکل کوهن ، وکیل سابق دونالد ترامپ ، قصد دارد علیه رئیس جمهور به دلیل “تخلف” شهادت دهد.

وکیل رئیس جمهور سابق مایکل کوهن فاش کرد که پس از تلاش “ناکام” ترامپ برای “نابودی آمریکا” با آژانس های آمریکایی همکاری خواهد کرد. وکیل سابق دونالد ترامپ با مراجعه به شبکه های اجتماعی گفت که او با مقامات آمریکایی کار می کند که با رئیس جمهور و خانواده اول معامله می کنند.

مایکل کوهن 54 ساله بین سالهای 2006 و 2018 برای ترامپ به عنوان وکیل شخصی خود کار می کرد و به مدت یک هفته به عنوان معاون رئیس جمهور ترامپ سرگرمی فعالیت می کرد.

کوهن پس از اینکه دیگر برای دونالد ترامپ کار نکرد ، از آن زمان در برابر رئیس سابق The Apprentice حباب زد و اغلب او را “کلاهبردار” و “کلاهبردار” خطاب کرد. در روزهای اخیر کوهن تمایلی به صحبت در مورد رئیس جمهور نداشت پس از حمله گروه بزرگی از طرفداران ترامپ به ساختمان کاپیتول در حالی که کنگره در جلسه بود.

کوهن که ساعاتی پس از آنکه سرانجام کارفرمایان پلتفرم شبکه های اجتماعی حساب ترامپ را تعطیل کردند وارد توییتر شد ، تویین برای 511،000 فالوئر خود توییتی نوشت: “از من خواسته شد و موافقت کردم که با تعدادی از آژانس های دولتی برای شهادت در مورد خلاف کار کنم. از # ترامپ و # خانواده ترامپ.

“من این کار را تا حد زیادی انجام می دهم زیرا # ترامپ و خانواده اش سعی کرده اند دموکراسی آمریکا را از بین ببرند.”


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری برای وکیل سابق دونالد ترامپ برای شهادت دادن علیه رئیس جمهور به دلیل “اشتباهات” اختصاص دادید ، متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *