نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وکیل جعلی Veles-Malaga به جرم کلاهبرداری 70 هزار یورویی دستگیر شد

[ad_1]

وکیل جعلی Veles-Malaga به جرم کلاهبرداری 70 هزار یورویی دستگیر شد
وکیل جعلی Veles-Malaga به جرم کلاهبرداری 70 هزار یورویی دستگیر شد. تصویر: پلیس ملی

VÉLEZ-MÁLAGA به دلیل کلاهبرداری بالغ بر 70،000 یورو هنگام ادعای وکالت دستگیر شد ، که قبلاً در ماه فوریه به جرم مشابه دستگیر شده بود

افسران پلیس ملی مردی را برای دومین بار در مدت چهار ماه دستگیر کردند که ادعا می کرد وکیل است ، این بار به جرم کلاهبرداری علیه هفت نفر از ساکنان آکسارکیا 70،000 یورو در حالی که از طریق آنها مراحل قانونی و مدنی را اداره می کرد.

گفته می شود که این شهروند 43 ساله اسپانیایی در مکانی دورافتاده در کوههای ولس-مالاگا زندگی می کند و اقدام وی این است که پیش از این به عنوان هزینه های مدیریت بدون پرداخت قصد انجام کار از مشتری مبلغ اقتصادی طلب کند و به جرم دستگیری وی هفت جرم. کلاهبرداری و سوisa استفاده.

به دنبال شکایتی که توسط یکی از ساکنان بناموکاراپلیس ملی با ادعای اینکه قربانی کلاهبرداری شده است ، تحقیقات را آغاز کرد پس از اینکه به او گفتند که مرد خود را به یک وکیل تسلیم کرده است ، درخواست پیش پرداخت 3000 یورو ، پرداخت شده در دو پرداخت ، برای اجازه دادن به یک روش مربوط به اختلاف نظر در همسایگی.

در طی این تحقیقات ، مقامات مطلع شدند که وی در ماه فوریه به جرایم مشابه دستگیر شده است و تحقیقات بیشتر شش نفر دیگر را کشف کرد که حدود 70،000 یورو توسط وی در مناطق Veles-Malaga و Benamokara کلاهبرداری شده بودند.

فرد بازداشت شده در نقش خود به عنوان “وكیل” خود از “موکلین” اسناد مربوط به پرونده آنها را كه هرگز به آنها بازنگشت ، خواهد خواست و سرانجام عوامل UDEV از ایستگاه پلیس محلی در ولز-مالاگا توانستند همانطور که گزارش شده است ، محل او را پیدا کرده و بازداشت خواهد شد و به دادرس شماره 5 در ولس-مالاگا خواهد رفت www.axarquiaplus.es.

اخبار هفتگی یورو در حال تلاش برای کمک به متحد کردن مجدد انگلیسی ها در اسپانیا با خانواده و دوستان خود با کاهش هزینه های آزمایش سفر PCR است. لطفاً به ما كمك كنید تا دولت را برای محدود كردن هزینه ها در http://www.euroweeklynews.com/2021/04/16/ewn- قهرمانان- حقوق-بریتانیا-در-اسپانیا-برای-دیدن-افراد-محبوب- از نو /

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *