نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ولوو V60 – مدرن و مینیمالیستی با احساس لوکس

[ad_1]

ولوو V60 - مدرن و مینیمالیستی با احساس لوکس

رویکرد پیشرفته ولوو در مورد الکتریکی کردن شامل مدلهای پلاگین هیبریدی است که راه حل عملی تری را برای کسانی که در حال حاضر احساس می کنند برق خالص برای آنها مناسب نیست ارائه می دهد.

V60 یک دارایی متوسط ​​ولوو است و علی رغم محبوبیت SUV ولوو ، یک دلیل خوب هنوز هم خواص مورد نیاز است. هر علامت تاسیساتی را فراموش کنید ، زیرا اگرچه اینها حامل بار هستند (در یک لیگ با Volvos قدیمی نیستند ، اما هنوز هم بسیار خوب هستند) ، اما همچنین پر از جلوه های لوکس هستند.

نرخ استاندارد برای همه مدل ها مواردی از قبیل آینه با کم نور شدن خودکار ، چراغ های اتوماتیک ، دستیار تابش نور ، برف پاک کن های اتوماتیک ، استارت بدون کلید ، کروز ، آینه های برقی و تاشو درب ، چرم ، صندلی های گرم شونده جلو با تنظیم برقی و پشتیبانی کمر ، برف پاک کن های گرم کننده ، کنترل آب و هوای دو منطقه ای و همانطور که از ولوو انتظار دارید ، تعداد زیادی کیت استاندارد ایمنی وجود دارد.

قیمت ها از 39994 یورو (34،855 پوند) شروع می شود و مدل آزمایشی من T6 AWD بود (53،648 یورو / 46،750 یورو + گزینه های خیره کننده 9،180 یورویی / 8000 پوندی) ، که علاوه بر بسیاری از عناصر دیگر ، صندلی های تهویه ، چراغ های فعال متناسب با فرمان ، ورود / خروج بدون کلید و باز شدن درب عقب از راه دور ، تیغه های برف پاک کن گرم شده به مجموعه استاندارد این ویژگی ها می افزایند.

نیرو از یک واحد 4 سیلندر 2.0 لیتری متصل به گیربکس 8 سرعته اتوماتیک و چهار چرخ متحرک برای هر نوع آب و هوا تأمین می شود. V60 با قدرت الکتریکی اضافه شده ، فریم نسبتاً بزرگ خود را تنها در 5.4 ثانیه و حداکثر 112 مایل در ساعت به سرعت مرجع 100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) می رساند. در حالت الکتریکی خالص ، ولوو می تواند 48-54 کیلومتر (30-34 مایل) شما را برای سفر به محل کار طی کند ، اما چه از یک خودروی خالص اتومبیل استفاده کنید و چه از خودروی هیبریدی استفاده کنید ، واقعاً به یک نقطه شارژ در خانه نیاز دارید تا EV را عملی کنید. پیشنهاد.

تعویض دنده نرم است ، پالایش بسیار عالی است و V60 حتی در مواقعی که 112 کیلومتر در ساعت (70 مایل در ساعت در انگلیس) در بزرگراه هستید ، آرامشی آرام ندارد. این یکی از آن اتومبیل هایی است که فکر می کنید می تواند شما را از یک سر کشور به آن سر دیگر برساند و بدون درد و احساس شکنجه از آن بیرون می آیید.

فضای داخلی مدرن و مینیمالیستی است ، اما در عین حال ظاهر و احساس یک ماشین لوکس و نه کلاس اول را دارد. این یک درس عینی در مورد چگونگی نورپردازی فضای داخلی است تا بسیار زیبا به نظر برسد ، اما در عین حال عملی باقی بماند.

در صورتی که هنوز جمع نشده اید ، من V60 را دوست داشتم ، من آن را خیلی دوست داشتم!

حقایق به طور خلاصه

  • مدل: پیوست قابل شارژ برای Volvo V60 Hybrid T6 AWD Inscription
  • موتور: هیبرید برقی بنزینی – موتور بنزینی 2.0 لیتری 4 سیلندر با 87 اسب بخار.
  • چرخ دنده: 8 سرعته اتوماتیک
  • بهره وری: 0-100 کیلومتر در ساعت (62 مایل در ساعت) 5.4 ثانیه / حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت (112 مایل در ساعت)
  • اقتصاد: WLTP 1.8l / 100km (156.9 mpg)
  • فیدها: 46 گرم در کیلومتر WLTP

مدل آزمایش شده دارای مشخصات و تجهیزات بریتانیایی است و قیمت ها ممکن است در بازارهای دیگر متفاوت باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *