نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ولس-مالاگا 2.8 میلیون یورو برای حمایت از خانواده ها آماده می کند

[ad_1]

ولس-مالاگا 2.8 میلیون یورو برای حمایت از خانواده ها آماده می کند
Veles-Malaga در حال آماده سازی 2.8 میلیون یورو برای حمایت از خانواده ها اعتبار: Pixabay است

VELEZ-MALAGA در حال آماده سازی کمک 2.8 میلیون یورویی برای کمک به خانواده های محلی است.

شورای شهرداری ولس-مالاگا قصد دارد به خانواده های محلی کمک کند کالاهای اساسی را در قالب کمک مالی به ارزش تقریبی 3 میلیون یورو تحویل دهند.

ویکتور گونزالس ، مشاور حقوق اجتماعی و برابری ، توضیح داد که چگونه نیاز به خانواده های محلی در طی همه گیر شدن به طرز چشمگیری افزایش می یابد. قبل از پاندمی آنها به حدود 4500 خانواده کمک کردند ، اما اکنون بیش از 3500 خانواده در حال افزایش است تا در مجموع حدود 8000 خانواده نیازمند داشته باشند.

در سال 2020 ، شورای شهرداری موفق شد به کمک مالی اضطراری به ارزش بیش از 1 میلیون یورو کمک کند. بانک غذای شهرداری بیش از 235،000 یورو سرمایه گذاری سود می برد ، در حالی که آشپزخانه سوپ ایموس شاهد بوده است که کمک شورای عالی شهرداری از 45،000 به 110،000 یورو افزایش یافته است.

گونزالس گفت: “ما همچنان به دنبال همه منابع ممکن هستیم تا کسی عقب نماند و این کمک مستقیم جدید حدود 3 میلیون یورویی که امروز اعلام کردیم ، این را نشان می دهد.”

شورای شهرداری با هدف کمک به مردم در خرید مواد غذایی و نیازهای اساسی ، و همچنین توانایی حفظ منابع حیاتی مانند برق و آب است. این کمک ها تحت شرایطی در اختیار واحدهای خانواده در منطقه قرار خواهد گرفت و روند درخواست به زودی اعلام خواهد شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله اختصاص دادید متشکریم: Veles-Malaga 2.8 میلیون یورو برای کمک به خانواده ها آماده می کند” برای اخبار روزانه بریتانیا ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.