نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وسایل نقلیه نظامی به ظن حمله به آلمان آسیب دیدند

[ad_1]

وسایل نقلیه نظامی به ظن حمله به آلمان آسیب دیدند
منبع تصویر: توییتر

در شب سال نو چندین خودروی نظامی آلمان به ظن آتش سوزی در نزدیکی شهر لایپزیگ منهدم شد.

پلیس محلی گفت که حداقل ده کلاس G مرسدس بنز هنگام آتش سوزی در یک حمله ادعایی آسیب زیادی دیده اند.

این حادثه در یک نمایشگاه اتومبیل در شهر لایپزیگ در مرکز آلمان اتفاق افتاد و طبق یافته های اولیه محققان محلی ، آتش سوزی احتمالاً در اثر آتش سوزی عمدی بوده است. تاکنون هیچ مظنونی بازداشت نشده است ، اگرچه تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

عکس های گرفته شده در محل نشان می دهد که چندین اتومبیل در اثر آتش سوزی آسیب زیادی دیده اند و از آتش سوزی احتمالی عمدی به بقایای دودزا تبدیل شده اند.

وسایل نقلیه آسیب دیده کمتر را می توان با پلاک های منحصر به فرد خود که به بوندسوهر ، ارتش آلمان صادر شده است ، شناسایی کرد.

G کلاس یک وسیله نقلیه آفرود و بدون زره پوش است که توسط شرکت آلمانی Daimler AG تولید می شود. بسیاری از انواع اتومبیل های سنگین مورد استفاده گسترده قرار گرفته اند بوندسوهر (ارتش آلمان) سالهاست.

هنوز مشخص نبود که چرا اتومبیل ها در نمایندگی اتومبیل حضور داشتند. ارتش آلمان هنوز در مورد این حادثه توضیحی نداده است و مشخص نیست که آیا این اتومبیل ها در زمان احتراق احتمالی در خدمات عمومی بوده اند یا خیر.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله در خبر “وسایل نقلیه نظامی که به ظن آتش سوزی آسیب دیدند” اختصاص دادید متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، به صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو مراجعه کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.