نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وزیر دفاع اسپانیا ، مارگاریتا روبلس ، JEMAD جدیدی را منصوب کرد

[ad_1]

وزیر دفاع اسپانیا ، مارگاریتا روبلس ، JEMAD جدیدی را منصوب کرد
اعتبار: @ jcarlos_ortega / توییتر

وزیر دفاع اسپانیا ، مارگاریتا روبلز ، دریاسالار تئودورو لوپز کالدرون را برای JEMAD جدید (رئیس دفاع) منصوب کرد

پس از تأیید استعفای وی در روز شنبه (23 ژانویه) ، نیروهای مسلح اسپانیا لوپز کالدرون را به جای ژنرال میگل آنخل ویلارویا منصوب کردند.

میگل آنخل ویلارویا در مرکز بحث و جدال بود ، با اینکه بیش از 100 مقام ارشد و سیاستمدار واکسن Covid را در اوایل ژانویه دریافت کردند ، با وجود اینکه آنها در گروه های اولویتی که انتظار می رود دریافت کنند ، نیستند.

لوپز کالدرون در مارس 2017 به دریاسالار ارتش ارتقا یافت و زندگی حرفه ای غنی ای دارد که در آن 23 جایزه نظامی و غیرنظامی دریافت کرده است. از جمله ، وی در “جلوگیری از قاچاق اسلحه و عبور مخفیانه افراد درگیر در حملات تروریستی” در عملیات های “تلاش فعال” و “ضد آب” ناتو در مرزهای دریایی کشور باسک شرکت کرد.

انتخاب سردار فعلی ستاد کل ناوگان (AJEMA) به معنای ادامه چرخش سنتی بین سه ارتش است ، به طوری که یکی از اعضای آن رئیس ستاد دفاع (EMAD) است ، اگرچه این بار تردیدها

ویارارویا فقط یک سال منصب خود را داشت و وزارت دفاع احتمالاً فکر می کرد که یک ژنرال نیروی هوایی را منصوب کند.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این خبر اختصاص دادید متشکرم: “مارگاریتا روبلز ، وزیر دفاع اسپانیا JEMAD جدیدی را منصوب کرد.” برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *