نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وزیر جزایر قناری از سکونت 7000 جزیره مهاجر غیرقانونی خشمگین شد

[ad_1]

وزیر قناری 7000 مهاجر غیرقانونی را در جزایر خشمگین می کند
وزیر جزایر قناری با اسکان 7000 مهاجر غیرقانونی در این جزایر خشمگین شد. تصویر: توییتر

وزیر جزایر قناری با اسکان 7000 مهاجر غیرقانونی در این جزایر خشمگین شد.

وزیر امنیت اجتماعی و مهاجرت خوزه لوئیس اسكیمروا امیدوار بود كه بتواند تعداد مهاجران غیرقانونی در جزایر قناری را در 7000 تثبیت كند و آنها را بین پنج جزیره در مجمع الجزایر توزیع كند ، اما در عوض هزاران جزیره از این طرح خشمگین هستند.

وزیر همچنین مراکز پذیرایی جدید را به عنوان جایگزینی برای هتل هایی که در حال حاضر توسط مهاجران استفاده می شود ، اضافه کرد و تنش ها را بیشتر کرد.

“من امیدوارم که بتوانم تعداد مهاجران بی قاعده را در حدود 7000 ، شاید چند نفر دیگر تثبیت کرده و آنها را در بین پنج جزیره توزیع کنم. من می دانم که این مشکلی است که باید با هم کنار بیاییم. “رئیس مهاجرت در مصاحبه با Cadena Cope گفت.

“ما باید به دنبال اهرم و همکاری کافی بین دولتها باشیم. اگر ما این کار را به خوبی انجام دهیم ، باید این مشکل را مجدداً هدایت کنیم. “وزیر گفت که ورود مهاجران به اسپانیا با همه گیری مختل شده و بازگشت آنها به کشورهای مبدا مشکل است.

“همه گیری در جامعه اقتصادی بسیار قدرتمندی مانند اقتصاد مغرب و آفریقا ایجاد می کند ، فشار بیشتری برای رسیدن به اسپانیا وجود دارد و با مرزهای بسته اعتقاد بر این است که احتمال عدم بازگشت افزایش می یابد و مشوق های بیشتری ایجاد می شود. گفت اسکریموا.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری اختصاص دادید ، “وزیر جزایر قناری با اسکان 7000 مهاجر غیرقانونی از طریق جزایر موجب خشم شما می شود” متشکرم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *