نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

وزیر بهداشت سالوادور ایلا در مورد نقض این قانون هشدار داد

[ad_1]

وزیر بهداشت سالوادور ایلا در مورد نقض این قانون هشدار داد
اعتبار: Illa توییتر

وزیر بهداشت ، سالوادور ایلا ، پس از تصمیم کاستیا و لئون برای تمدید ممنوعیت حصر ، هشدار داد که قانون منع آمد و شد را نقض نمی کند ، تصمیمی که توسط دولت تجدیدنظر می شود

وزیر بهداشت ، سالوادور ایلا ، به کاستیا و لئون هشدار داد ، که مقررات منع رفت و آمد را بیش از آنچه در فرمان هشدار اعلام شده بود ، تمدید کرد ، که هر اقدامی نیاز به پوشش قانونی دارد ، زیرا محدودیت تحرک باید با حداکثر ضمانت های قانونی انجام شود.

با این حال ، وزیر نمی خواست با جوامع جنگ کند و اطمینان داد که روحیه همکاری و حمایت از آنها “آهن” است.

رئیس بهداشت اعتراف کرد که “کاهش کار در واحدهای مراقبت های ویژه هزینه زیادی دارد” ، اما اظهار داشت که “داده هایی که اکنون در اختیار داریم به ما امکان می دهد که بگوییم در حال حاضر تعطیلی خانه ضروری نیست”.

وی تأكید كرد: “وضعیت هشدار م workedثر بوده است ، زیرا به جوامع ابزاری می دهد تا با بستن محیط ، تحرك شبانه و رفع محدودیت ها ، تحرك را در مناطق خود محدود كنند.”

بعد از اینکه جونتا د کاستیا و لئون اعلام کرد که از ساعت 20:00 تحرک را در کاستیا و لئون محدود می کنند ، امروز آنها از اتحادیه دادگستری پلیس (ژوپول) ، بیشتر شورای ملی پلیس و انجمن حرفه ای گاردیا مدنی (ژوسیل) درخواست کردند نماینده دولت در کاستیا و لئون ، خاویر ایزکیردو ، برای روشن شدن نقش پلیس گاردیا و کارمندان دولت در برابر محدودیت های جدید اعمال شده توسط هیئت مدیره.

ایلا می گوید ، هر جامعه می تواند تصمیم بگیرد كه بخش تجاری یا سرگرمی را تعطیل كند ، تأكید می كند كه “آنها از قبل ابزار قانونی لازم برای منحرف كردن منحنی را دارند و در عمل این همان محدودیتی است كه در سایر كشورها می خوانند”. مانند پرتغال و آلمان.

نامزد PSC همچنین ریاست ژنرال کاتالان را به پایان رساند و گفت: “با داده هایی که اکنون داریم ، دیگر نیازی به ادامه کار نیست.”

سخنگوی جونتا د آندلوسی ، الیاس بندودو روز یکشنبه ، 17 ژانویه ، درخواست جسورانه ای را مطرح کرد. مدیر عامل شرکت “به نظر می رسد در مورد آن فکر می کند ، آن را مطالعه می کند و می تواند موافقت کند” وقتی که در مورد تمدید مقررات منع رفت و آمد در ساعت 10 شب از او سوال شد.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله خبری “وزیر بهداشت سالوادور ایلا در مورد نقض مصوبه منع رفت و آمد هشدار داد” متشکریم. برای اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار جهانی ، به این سایت مراجعه کنید اخبار هفتگی یورو صفحه نخست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *