نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ورود مسافران به انگلیس به هلند ممنوع است

[ad_1]

ورود مسافران به انگلیس به هلند ممنوع است.

مسافران در انگلیس پس از پایان دوره گذار Brexit از ورود به هلند منع می شوند. بر اساس گزارش ها ، پلیس مرزی هلند از اول ژانویه ، پس از خروج رسمی انگلیس از اتحادیه اروپا ، 10 شهروند انگلیس را رد کرده است.

طبق قوانین جدید ویروس کرونا ، مسافرانی که از خارج از اتحادیه اروپا وارد می شوند ، فقط به دلایل اساسی و نه برای سفرهای اوقات فراغت ، باید وارد هلند شوند. سخنگوی پلیس مرزی به 10 بریتانیایی گفت: “همه آنها تست PCR منفی داشتند” ، اما آنها این قانون اساسی را فراموش کردند که باید برای آنها دلیل فوری داشته باشد ، مانند کار یا مشکلات جدی خانوادگی.

وی افزود: برخی از آنها می خواستند از آمستردام دیدن كنند و یك نفر می خواست از طریق آمستردام به اسپانیا پرواز كند تا اسكی را به فرزندانش بیاموزد. اما این ایده نیست. “طبق وزارت امور خارجه انگلستان ، دولت هلند اعلام کرده است که از اول ژانویه 2021 ، اتباع غیر اتحادیه اروپا / EEA و اتباع غیر شینگن ، از جمله اتباع انگلیس ،” اجازه ورود به هلند را برای اهداف ناچیز به دلیل محدودیت های Covid-19 در کل اتحادیه اروپا. “

هفته گذشته هنگامی که از مسافران قبلی بریست سوار شدن به پرواز BA از هیترو لندن منصرف شده بودند ، وضعیت مشابهی رخ داده بود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “ورود مسافران در انگلیس به هلند ممنوع است” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *