نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ورود مسافران به انگلیس به هلند ممنوع است


ورود مسافران به انگلیس به هلند ممنوع است.

مسافران در انگلیس پس از پایان دوره گذار Brexit از ورود به هلند منع می شوند. بر اساس گزارش ها ، پلیس مرزی هلند از اول ژانویه ، پس از خروج رسمی انگلیس از اتحادیه اروپا ، 10 شهروند انگلیس را رد کرده است.

طبق قوانین جدید ویروس کرونا ، مسافرانی که از خارج از اتحادیه اروپا وارد می شوند ، فقط به دلایل اساسی و نه برای سفرهای اوقات فراغت ، باید وارد هلند شوند. سخنگوی پلیس مرزی به 10 بریتانیایی گفت: “همه آنها تست PCR منفی داشتند” ، اما آنها این قانون اساسی را فراموش کردند که باید برای آنها دلیل فوری داشته باشد ، مانند کار یا مشکلات جدی خانوادگی.

وی افزود: برخی از آنها می خواستند از آمستردام دیدن كنند و یك نفر می خواست از طریق آمستردام به اسپانیا پرواز كند تا اسكی را به فرزندانش بیاموزد. اما این ایده نیست. “طبق وزارت امور خارجه انگلستان ، دولت هلند اعلام کرده است که از اول ژانویه 2021 ، اتباع غیر اتحادیه اروپا / EEA و اتباع غیر شینگن ، از جمله اتباع انگلیس ،” اجازه ورود به هلند را برای اهداف ناچیز به دلیل محدودیت های Covid-19 در کل اتحادیه اروپا. “

هفته گذشته هنگامی که از مسافران قبلی بریست سوار شدن به پرواز BA از هیترو لندن منصرف شده بودند ، وضعیت مشابهی رخ داده بود.


از اینکه وقت خود را برای خواندن این مقاله ، “ورود مسافران در انگلیس به هلند ممنوع است” متشکریم. برای دریافت اخبار روزانه بیشتر در انگلیس ، اخبار روز اسپانیا و اخبار سراسر جهان ، از صفحه اصلی اخبار هفتگی یورو دیدن کنید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *